<span class=' bold ' >С.О. Вибори невідворотні навіть попри небажання їх проводити...</span>
29 марта 2017

С.О. Вибори невідворотні навіть попри небажання їх проводити...


Станислав Овчаренко

Див. відео: Блокада, український націоналізм та патріотизм. "З чим це їдять"? 

http://svetiteni.com.ua/blokada-ukrainskiy-natsionalizm-ta-patriotizm-z-chim-tse-idyat 

Ще рік тому: напівполітичне-напівкультурологічне і просто за логікою парадоксу.

. 
1. В природі часто засіб врятуватися є засобом самогубства. Наприклад - коли муха потрапляє у павутиння - вона відчайдушно б'ється, щоб вирватися на волю. Але даремно: вона лише сигналисть павуку, що час нею зайнятися. Миша мітить сечею територію проти інших мишей задля безпеки. Але ультрафіолетовий колір сліду мишей є сигналом для птахів-хижаків - є де шукати мишей... 

 

2. Останній приклад: коли потрапляють у болото - починають відчайдушно борсатися - через що засмоктує ще швидше. Матінка-природа так само іронічна, як і матінка-історія людства. Отже - часто знаряддя спасіння часто-густо є знаряддям вірного потрапляння у пастку. 

 

3. Саме тому у випадку з Росією та Україною та сама ж історія та природа: маю на увазі Порошенка та Путіна. Вони об'єктивно не вороги, а союзники, якщо не сіамські близнюки. І існувати вони можуть лише, як я писав, "на політичному, тобто воєнному велосипеді". 

 

4. Але сама по собі така відволікаюча увагу війна виховує людей, які знайомі з використанням вогнепальної зброї, які перейшли бар'єр застосування вогню на ураження. Які ознайомлені з елементарними правилами ведення військових дій. 

 

5. Тобто - внутрішній конфлікт олігархату та суспільства лише відстроковується, але не розсмоктується. Зараз усі репресивні дії диктатури проти супільства будуть не на користь диктатора. Ситуація буде лише загострюватися. 

 

6. І в момент смертельної небезпеки президентські та парламентські вибори будуть виглядати як засіб спасіння навіть тих, хто ці вибори програє. 
Тобто вибори все ж відбудуться лише під загрозою внутрішнього "класового" конфлікту. 

 

7. Це - не виключно українське явище: з античних часів вибори та демократія були засобом уникнення фізичного взаємознищення. Вакханалія олігархічної сваволі (це і корупцією назвати не можна - бо вводить у оману) поставить Україну на межу існування. 

 

8. Вибори будуть лише засобом фізичного виживання для усіх. Адже така вакханалія "верхів" є наслідком виняткової пасивності та недалекоглядності електоральної більшості, які купляються на "гречку". Кінець кінцем гречка обертається кров'ю для її споживачів. Активна меншість завжди кінець кінцем дасть собі раду...


Комментарии

Оставить комментарий