<span class=' bold ' >С.О. Ви знаєте - Що таке влада олігархії взагалі?</span>
22 июня 2019

С.О. Ви знаєте - Що таке влада олігархії взагалі?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Ви знаєте - ЩО ТАКЕ влада олігархії? 
Це що - влада багатих над бідними? Не зовсім, хоча схоже. Але уявіть (в соціальних науках - це називається ситуативними моделями) - що

- прийняли закон Авакова- Найєма про "презумцію правоти поліці", 
- утвердили "монополію влади на насилля"
- утвердили закон чи розпорядження виконавчої влади на вилучення вкладів з банківського рахунку без сповіщення клієнта,
- ввели інститут приватних виконавців

Уявили?

Тепер далі: без рішення суду та сповіщення Вас до Вас приходять люди в цивільному чи формі (не принципово!) - і вилучають у Вас житло, машину, майно за рішенням якогось невідомого суду - до якого немає доступу у Вас через дорожнечу. ви опираєтеся - але існуватиме закон чи указ про відповдальність за "опір представникам влади" - і вони матимуть право відкривати вогонь на ураження - або посадити Вас на 5 років (у Наєма є така пропозиція!). 
ВИ - будете відкривати власну справу - знаючи, що Ваша власність - фактично не Ваша - бо Ви - самі собі не належите! Якщо у поліції та СБУ - "презумція правоти", то у Вас - презумція винуватості заздалегідь. 
ВИ і далі думатимете, що на виборах зможете змінити таку владу? Саме тому я не погоджуюсь з Юлією Тимошенко, що можливо виборами змінити владу та когось "посадити". 
Не можна посадити, не відібравши владу у кримінальної олігархії. У нас, ще раз - НЕ корупція, у нас вилученян приватної власності правлячою олігархією у людей. яким НІЧИМ захистити свої інтереси. 
Це нереально? але усе на світі добігає свого логічного кінця при відсутності опору. Сталіну потрібно було досягти абсолютної влади аж в 1929 році - через 12 років після Жовтневого перевороту. 
У нас теж олігархічна диктатура має інерційну складову саморозвитку. Лінійну - якщо немає опору. 
Рохзумні, кваліфіковані це зроузуміли - але самобайдужий натовп це на собі відчує. Але вже без здатності до розумової рефлексії. Втішає - що історичний розвиток - вме ж циклічний - але не лінійний...Комментарии

Оставить комментарий