<span class=' bold ' >С.О. Вади Конституції та наступний президент Зеленський </span>
12 мая 2019

С.О. Вади Конституції та наступний президент Зеленський


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

1. У нас Конституція виписана "не так як у людей". У нас наступний президент займає посаду з моменту інавгурації. ДО ЦЬОГО МОМЕНТУ країною керує попередній президент. Так само з Верховною Радою: доки не відбудеться перше засідання наступного складу парламенту - формально керує попередній склад парламенту. 
2. Не так згідно американській конституції: термін президентства суворо обмежується граничною датою: 20 січня після кінця строку президентського терміну. Якщо не встигають вибрати президента - тимчасово фкнкції президента виконує спікер Сенату. Це щоб не було узурпації влади. Зауважте - це існує з кінця ХУ111 століття! 
3. Саме тому, незважаючи на рішення (з кислими мордами) ЦВК - президентом України залишається Петро Порошенко. Саме тому він може навіть підписувати документи....
4. Ми писали, що НАМ важлива не так перемога Зеленського як поразка Петра Порошенка та його молжливий РОЗГРОМ разом з Ахмєтовим та рештою кола олігархів навколо Порошенка. Саме тому позитивом є можливість несфальсифікованих виборів у Верховну Раду та електоральний розгром оточення Порошенка та можлива відставка російських агентів в МО, ГШ, РНБО, МЗС, ГПУ та СБУ. Це було б ідеально.
5. Рішення про інавгурацію міг би прийняти сам Голова Верховної Ради - але проти нового президента-ще-не-президента і ГЕращенко і Сироїд. Керівників фракцій згідно закону НЕПОТРІБНО. Саме тому "з'їзд" керівників фракцій - теж непотрібен. Це скидання відповідальності з керівництва Голови ВРУ. 
6. Юлія Тимошенко - як і усі ми - ще не знаємо напевне - як саме буде діяти ще-не-президент Зеленський. Але рішуча воля наступного президента мала б щось вирішити - але рішучість була можливою лише у фільмі, а не реальності. 
7. Зараз м'яч - на боці новообраного президента. Волею долі - ми УСІ лише тимчасові спостерігачі його наступного кроку. 

8. Не знаю, дорбре це чи погано буде у найближчому майбутньому при цьому президентові. Але його красномовне МОВЧАННЯ говорить про його розум та стійкий характер, невластивий пересічному українцеві. Якщо він сказав, що домовиться з бізнесом - він подав сигнал, що він неолігархічний. Те, що не квапиться - теж зрозуміло: приватні особи (колишні урядовці) стають безпорадними - їх можна знайти навіть в Антарктиді. Тому - нам потрібно набратися терпіння і почекати інавгурації (куди вона подінеться?) - тоді буде ясно. Краще тимчасово помовчати. Юля теж мовчить і правильно робить.
Це - не пасивність, це - розумне вичікування. 
Адже те, що ЙОГО вибрали - це не "слава Україні", це "Ганьба Україні!". 
Зараз час Зеленському спростувати таку національну ганьбу власними вчинками. НІХТО зараз йому допомогти не зможе. Зараз його крок!
Чекаємо.


Комментарии

Оставить комментарий