<span class=' bold ' >С.О. Українська колізія Тимошенко - Саакашвілі</span>
24 июня 2018

С.О. Українська колізія Тимошенко - Саакашвілі


Станислав Овчаренко

Див. відео: Що таке «державництво» та «популізм» в Україні?

http://svetiteni.com.ua/scho-take-«derzhavnitstvo»-ta-«populizm»-v-ukraini- 

Тим, хто протиставляє Саакашвілі, що пообіцяв "пересадити-перестріляти" Тимошенко, яка цього не обіцяла... Але бояться чомусь не Саакашвілі, а саме Тимошенко. І бруд ллють саме на неї - ні нак ого більше так само. 
Приклади з історії: Робесп'єр йшов у Національні Збори з гаслом...скасування смертної кари! Французи святкують День взяття Бастилії - але "забули" про гільотину Робесп'єра. В Росії: до революції найбільш небезпечними вважалися не більшовики, а есери (бомбісти, терористи...). Більшовики індивідуальним терором не захоплювалися... Їм більше подобався терор колективний - але після перемоги революції. 
Такий ось кубік Рубіка історії! 
І наші олігархи сідницею, не розумом відчувають - де саме їх небезпека. Юлія Тимошенко може говорити щось чи взагалі не говорити - від м'якого голосу жах лише посилиться. Їй є що потім згадати "і своїм і чужим, і живим, і ненародженим". Жахає не наявна діяльність, а неухильна цілеспрямованість та енергетика особистості впродовж років. З нею неможливо "домовитися". І вона знає вже природу влади, державного механізму як ніхто. І промолвчить, і скаже - коли ВОНА знатиме коли. 
Саме тому вороги можуть дійти думки про фізичне її усунення. Саме через явну м'якість та інтелігентність...

Правдоруби ж відіграють роль іграшкових "героїв" - щоб побавити дітей саме олігархів та привілейованих силовиків. Цю генерацію фейкових правдолюбів та "народних мудреців" радянська влада пекла як пиріжки. Боялися лише тих - хто намагався усамітнитися у "баштах з слонової кістки"... 


Комментарии

Оставить комментарий