<span class=' bold ' >С.О. Україна: Значення національної самокритики</span>
03 марта 2018

С.О. Україна: Значення національної самокритики


Станислав Овчаренко

Див. відео: "1917–1923р.р.Уроки створення Червоної Армії. Причини поразки України"

http://svetiteni.com.ua/1917–1923rruroki-stvorennya-chervonoi-armii-prichini-porazki-ukraini-

Не зайве нагадати про необхідність національної самокритики перед критичним вибором шляху суспільства.

Непослідовність мислення та зосередження на вузькопобутовому інтересі. Байдужість змінюється на трагічні наслідки такої байдужості до сутності речей. Так самоспалюється українська традиція поразок в момент потенціальної перемоги. Через самовбивство не бажаючих чомусь навчитися та накопичити історичний досвід - Україна відродиться. Колись "зверху" нищили кращий людський матеріал - тепер сама матінка-природа "знизу" нищить найгірших через дурне самогубство заздрісних співвітчизників... Кожна історична ситуація має тенденцію самовідтворюватися. Будь-яка.

1. У нас зараз в Україні - суцільні глухі кути і "кутам" поганяють. Адже юридична система - не працює, але усунути її юридично теж неможливо. Далі: м'яч знаходиться не на боці влади, а на боці саме громадянського суспільства - бо Бастилію влади вирішили розпочати в черговий раз з політичної пісочниці - щоб у черговий раз була можливість прикинутися дурниками та відступити.
2. Саме тому претензій до влади НЕМАЄ. Вона діє правильно, професійно згідно тим цілям, які сама собі намітила: грабунок як в останній день життя. І у неї це добре виходить.
3. Але тактичний розум влади Порошенка-Яценюка перекреслюється стратегічною дурістю: намагання зберегти історично нетехнологічну та нежиттєздатну систему влади та користування (не своєю!) власністю.
4. Отже - суспільство знаходиться у глухому куті, бо хоче дитячими витівками налякати серйозних дядьків, на руках яких досить крові та прилиплої "зелені".
5. Влада - теж у глухому куті, бо настирливо хоче відтворювати ту саму схему виживання, яка вже не діє як засіб ефективного виживання, але лише сповзання у прірву. Адже Майдан-3 громадянське суспівльство може відтворювати безкінечно - чим пізніше - тим далі від пісочниці та ближче до ешафоту для існуючої влади.
6. Але влада НЕ МОЖЕ безкінечно повторювати ті самі прийоми виживання, обману - бо кількість прийомів обману та грабунку, як і сортів чаю - у світі обмежена. Буде весь час спалахувати то тут то там - доки ситуація стане некерованою.
7. Адже ступінь нестерпності ситуації для суспільства стає найвищою - і тоді будь-хто може взяти до своїх рук кермо керівництва повалення олігархічного ладу. І це можуть бути ті, кого ми сьогодні вважаємо достатньо поміркованими!.
8. Адже, нагадаю - не якобінці та більшовики створили умови для терору - а демократична буржуазія а потім пролетаріат через якобінців та більшовиків матінка історія виносила свої вироки...
9. Україна - молода держава, де деспотизм традиційно не в пошані, саме тому диктатори в Україні завжди спиралися на Росію чи Польщу, де державна влада завжди була сильнішою. 10. Зараз путінська Росія, навіть така слабка, як зараз - досить міцно тримає матрицю української олігархічної держави у своїх руках. Сила української олігархії - НЕСАМОДОСТАТНЯ!
11. Саме тому вкидається фейк "боротьби з корупцією" - тобто боротьби з "хижацтвом", не зачіпаючи вовків як носіїв хижацьких порядків. І головний ворог, звичайно, Юлія Тимошенко - не тільки для олігархії, але і для електоральної більшості, що перекреслила пам'ять про "Небесну сотню" своїм голосуванням.
12. Як у громадянську війну - де полковника Болбочана розстріляли НЕ вороги, а "свої", з пептлюрівського керівництва... Так і живемо.


Комментарии

Оставить комментарий