<span class=' bold ' >С.О. Україна: З чого починається та складається держава взагалі? </span>
16 октября 2018

С.О. Україна: З чого починається та складається держава взагалі?


Станислав Овчаренко

Див.відео: Україна і світ. Про наявну маячню та приховану реальність історії

http://svetiteni.com.ua/ukraina-i-svit-pro-nayavnu-mayachnyu-ta-prikhovanu-realnist-istorii

Дещо елементарне, про що не вчать в школі, навіть вищій:

1. Нагадував ази історії та здорового глузду - які чомусь не згадуються іні в шкільному, ні навіть в університетському викладанні. 
Історію України та власне майбутнє українці зможуть засвоїти, якщо ми будемо знати найважливіше саме зі світової історії - бо українська історія - приклад невдалого цивілізаційного розвитку у минулому. Наші предки багато чого не зробили такого, про що на Заході (і класичному Сході) вже давно забули. НЕ можна зрозуміти українську дійсність, виходячи ЛИШЕ з української реальності - бо вона логічно ДУЖЕ неповна, непослідовна, вторинна, "доганяюча" (catching-up development). 
Треба мужньо пізнати про себе істину, щоб наші втрати не були повторюючими, а набутки - незворотними. 
Але для початку 
а) відірватися від російської спадщини
б) критично осмислити попередню українську історію
в) зрозуміти глухий кут, у який нас заганяють олігархи, які вже давно живуть не в Україні та не Україною. 
г) зрозуміти, що саме у нас взагалі не розвивається та про що не згадують - але що невдовзі вибухне для кожного з нас. 
І непотрібно ремствувати - в науці (справжній) є вислів (рос.) "невежество - не есть аргумент". Важко про щось говорити - якщо не домовилися розуміти якійсь елементарні речі...
Тепер - дещо рік назад:

2. Місто - це не просто купа міських будинків. Це - огорожа, армія, самоврядування (ратуша), церква. Але не тільки: це - ремісничі цехи, які самоврядовані та озброєні. Це - ринок, і - університет з трьома а потім більше факультетами. І - незалежність від феодала. Але потрібно знати, що у основі будь-якої держави - якесь державостворююче місто як точка відліку. Тепер щодо "сакральності" тобто святості: Січ НЕ була церковним орденом, православ'я яке переважало, не породило ордени типу Тевтонського чи Лівонського. Далі: у нас жінки саме на побутовому рівні відлякують чоловіків та інших жінок від творчої діяльності, яка виходить за рамки побутового усвідомлення. Саме така вузькість інтелекту українських матерів - і породила у чоловіків з раннього дитинства зневагу до освіти (не грамотності - не плутаємо) та абстрактного мислення. Як результат - через інтелектуальну недолугість ми постійно зраджуємо САМИХ СЕБЕ. Мислення - лише на крок-два - не більше. ЦЕ - наша хвороба. Чоловіча також.


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий