<span class=' bold ' >С.О. Україна Як переграти " />
01 декабря 2018

С.О. Україна Як переграти "патріотичного" шулера?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Україна: «Новий курс» та олігархія – компроміс неможливий

http://svetiteni.com.ua/ukraina-«noviy-kurs»-ta-oligarkhiya-–-kompromis-nemozhliviy

1. Зараз Порошенко хоче уподібнити Україну до Туркменістану, Північної Кореї, Китаю, Росії, середньоазіатським деспотіям. Верховна Рада, якщо прийме Воєнний стан на умовах Порошенка, зробить собі харакірі - навіть члени БПП та НК. Парламент формується партіями у кінцевому рахунку. Тому заборона виборів, мітингів та демонстрацій, а також політичних партій НА ВИМОГУ ВІЙСЬКОВОГО КЕРІВНИЦТВА - зробить встановлення диктатури незворотним. Усі обіцянки про збереження "вольностей" - несуттєві - якщо зроблять непоправні кроки - бо НІКОМУ буде відповідати - якщо втратимо право на вибори та приватну власність - тоді все не матиме значення. Хвилина слабкості часто призводить до стрімкого знищення сили та значення однієї з противних сторін. Меншовики пішли з Другого з"зду Рад в 1917 року - і вже назавжди. Порошенко матиме можливість увічнити диктатуру. Диктатура зворотного шляху до демократії не має в принципі. Ще раз: Помилка "першого кроку" часто буває невиправною!

2. Наперсточники все одно з палаючими очима "чесних людей" переграють кого завгодно. Вторгненням може вважатися проникнення російських солдатів від відділення до взводу - тобто диверсійної групи. Далі: воєнний стан президент може продовжувати, вже не звертаючись до парламенту. Далі можна не звертати увагу на людей, бо будуть розтоптані їх долі та воля. Демагогії було ДУЖЕ густо - для нетренованих мізків це дуже важко зберігати об"єктивність. Нетреноване мислення та відсутність справжнього виховання волі робить людей іграшками спровокованих штучних емоцій. Сьогодні в Раді це яскраво було видно. Немало крові та поламаних доль буде від небажання щось розуміти заздалегідь. Я не хочу поділяти долю людей, які нездатні до критичного мислення і взагалі мислення трохи далі від повсякденного прокорму. Уразливість - від первинного небажання щось розуміти превентивно.

3. НЕ можна порівнювати режими в Україні та Румунії! Саме тому посилання на Румунію - демагогія. Свідома. В Румунії - корупція, у нас - влада олігархії - тобто ПОЛІТИЧА владна корупція як спадкоємець комуністичного режиму. В Румунії - влада саме цього народу, хороша чи ні, у нас - влада НАД нами, космополітична та ворожа народові, у який стрілятиме не задумуючись. В Румунії - ні! Після страти Чаушеску Румунія позбулася залишків комунізму, у нас - правлять нащадки комуністичної номенклатури у спілці з чисто кримінальними злочинцями. Так що там є сенс у мирному протесті - у нас НЕМАЄ. Ми стадію "Чаушеску" ще не пережили - куди ми пнемося? Адже мирні майдани завершилися зрадою керівництва майданами. Саме тому в черговий раз майдан і не відбувається. І не відбудеться - потрібен інший формат спротиву. Треба ж розрізняти сутність процесів в Румунії та Україні! Саакашвілі теж потрапив у пастку зачарування масовим мирним протестом. Тепер маємо те, що маємо...
Наостанок: в Румунії можна переобрати владу. У нас - ні!

4. Після Дня народження Юлії Тимошенко. Бажаємо їй убезпечитися від явних та прихованих ворогів, розуміння з боку тих, заради кого вона весь час ризикує власним життям. Вона - на рівні світових політичних та державних лідерів, якими вона вже давно визнана. Вона заслуговує на справжнє визнання з боку українців у нашій нелегкій ідейній та політичній боротьбі з олігархічною диктатурою.


Комментарии

Оставить комментарий