<span class=' bold ' >С.О. Україна: Вибори як тест на зрілість громадянського суспільства</span>
30 мая 2018

С.О. Україна: Вибори як тест на зрілість громадянського суспільства


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Всесвітньо-історична поразка комунізму по Марксу і олігархія в Україні"

http://svetiteni.com.ua/vsesvitno-istorichna-porazka-komunizmu-po-marksu-i-oligarkhiya-v-ukraini

Скажу одне: так званий "Антикорупційний суд" - дохла справа. Антиолігархічний суд в олігархічній країні існувати НЕ МОЖЕ за визначенням. Переломним буде у майбутньому лише револоюційний трибунал в дусі Робесп'єра. Інакше - ніяк. Мирного шляху до демократії на пострадянському просторі не існує. Вже у Вірменії визріває конфлікт Путіна та путінців з Пашиняном... Кожна поступка олігархії (бандитам при владі) - програшна.

Олігархія має свої ЗБРОЙНІ загони проти народу, має ідеологічних консерв - я би не став легковажити намірами Порошенка. Тим більше, що олігархія може надати йому гарантії під передачу влади від Порошенка до довіреної особи. Як Єльцин передав владу Путінові під гарантії безпеки, фізичної та фінансвової для сім'ї Єльцина. Тут - можлива подібна ситуація. Адже нацгвардія має зброю кращу, ніж армія. Олігархія готувалася весь час до ВНУТРІШНЬОЇ війни.

Що пише Семен Семенченко:
"Щодо нападу на Стерненка. Відсоток активних людей вкрай малий. Відсоток активних і моральних - ще менше. Якщо частину відправити на фронт, іншу частину розсадити по тюрмах, третю видавити за кордон то частина справи зроблено. Тих, хто залишився можна залякати або покрошити всередині країни. Молотками, ножами, гранатами, кулею. Поставить на зарплатню тих, хто готовий торгувати совістю. До свого часу. А потім у ту ж м'ясорубку. Притихне активна і моральна частина - з більшістю влада злодіїв і олігархів зробить все що завгодно. Треба - пограбує. Треба - поставить раком. Про це говорю з 2014. Просто випишіть всі смерті активних добровольців на фронті, в тилу, додайте напади і в'язниці. А потім подивіться на протилежний табір. Колаборанти, беркутня і тітушки відчувають себе відмінно. Готуються вийти з тіні. Поки ще можна відмахатися ножем як Стерненко. Наступного разу будуть розумнішими - використають гранату. Буде «атовец в депресії, не відомо чому підірвався». У нас в «Донбасі» є своя Небесна Сотня з 2014. І вже не одна. Можна звичайно співати стару пісеньку що «немає лідера». Під олігархічну музику. Можна голову засовувати в пісок. Як страус. А можна об'єднатися навколо ідеї Великої України і почуття самозбереження. Якщо інші почуття вже не працюють. Зараз ті, хто пройшов Майдан, фронт, Блокаду і Грушевського, створюють Сили Оборони України. Двері до нас відкриті. Виходьте на зв'язок. Поки на зв'язок не вийшли з вами".


Комментарии

Оставить комментарий