<span class=' bold ' >С.О. Україна: про непримиренність " />
30 мая 2018

С.О. Україна: про непримиренність "русского мира" та нормального суспільства


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Всесвітньо-історична поразка комунізму по Марксу і олігархія в Україні"

http://svetiteni.com.ua/vsesvitno-istorichna-porazka-komunizmu-po-marksu-i-oligarkhiya-v-ukraini

Трохи нудно - але доводиться неодноразово доводити прості істини, бо вони важче за все доходять до свідомості. Інколи доводиться прожити ціле життя - щоб в кінці його зрозуміти щось надзвичайно просте, і яке б полегшило попереднє життя. Це стосується як приватного, так і суспільного життя. "Русский мир" українського зразка ТАКОЖ непримиренний до нас - як і суто російський!

Інколи для цього непотрібно навіть вищої освіти та особливих фахових знань - досчить бути допитливим та послідовним у логічному мисленні.

Але для цього потрібно спостерігати не лише власний пуп, але і навколишній світ. Найбільше користі - саме від безкорислової допитливості. Бо саме у тому самому зовнішньому світі - нові несподівані можливості. На це наштовхнули мене генії людства Зігмунд Фройд, Генріх Альтшуллер та Роберт Кіосакі.

Є ще автори - але досить і цих. Отже - споглядаючи історію Росії - ми бачимо, як від вільної прогулянки по Зимовому палаці 1917 року пройшли до розстрільних ровів 1937 року. Але усі трагедії НІКОЛИ не відбуваються зненацька. Життя ЗАВЖДИ досить щире - потрібно лише читати письмо історії. 1933 рік України - не втомлюся повторювати - не так трагедія, як ГАНЬБА України. І невизнання УПА як альтернативи Голодомору - теж ганьба. Зараз потрібно чітко розуміти НЕПРИМИРЕННІСТЬ "русского мира" та Європейської України. Ця непримиренність - смертельна. Хто це вчасно зрозуміє - врятується і духовно і фізично. Якщо тихо на вулиці - це не привід заспокоюватися. Ковчег з Біблії будувався В ПУСТЕЛ!

Отже - зараз в Україні епоха будування кожного індивідуального "ковчега" - невидимого не тільки сторонньому окові, але і навіть найближчим людям, які страждають на інтелектуальну, духовну обмеженність як результат викривленого сімейного та суспільного виховання. Влада навіть при Сталіні не могла прослідкувати за усіма проявами людської особистості - тим більше це відбувається тепер. Але "русский мир" навчився точково вбивати своїх опонентів - чому активно навчається і українська олігархічна влада, яка є спорідненою з російською - і хоче "русский мир" без самої Росії. Дійсно - лише зі знищенням злодійського кубла "русского мира" в Москві - буде повалений і посткомуністичний православний совок. 


Комментарии

Оставить комментарий