<span class=' bold ' >С.О. Україна: не сперечатися, а чітко відповідати на виклик часу  </span>
20 января 2019

С.О. Україна: не сперечатися, а чітко відповідати на виклик часу


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Несумісність культур Росії та України та прогноз подій на наступний рік"

http://svetiteni.com.ua/nesumisnist-kultur-rosii-ta-ukraini-ta-prognoz-podiy-na-nastupniy-rik

1. Все в історії досить нескладно: цикли підйомів та спадів приблизно прогнозовані - це стосується мільйонних мас людей. Придивіться: 1991 - 2004 - 2013-4 роки. Десь приблизно рівні проміжки часу. Потім - історична відповідальність - або превентивні заходи - щоб вона, історична відповідальність не розпочалася.

2. Порошенко з командою та їх попередники тричі чи двічі стикнулися з тим, що рушієм прогресу є інтелектуальна інтелігенція та середній клас підприємців, кваліфіковані наймані працівники.

3. Отже - Порошенко зараз, через два роки ПРЕВЕНТИВНО намагається зачистити малий та середній бізнес, витиснути айтішніків та інших самодостатнііх людей за кордон. Це - до 2019-20 років.

4. Щоб до того, як підніметься чергова хвиля протестів - Київ підприємців та інтелектуалів був вкрай ослаблений. Те саме - по усій країні. Щоб ця хвиля підйому була максимально слабкою, знесиленою. Тобто зараз - біг навипередки з історичним часом.

5. Сталін у свій час теж через 10 років - на початку 30-х років теж превентивно розстріляв майже усіх царських офіцерів та генералів - і червоних і не дуже, особливо - червоних командирів з "низів" - так званих "самородків". Це майже ніхто не помітив та не пожалкував - заслужили страту.

6. Ще: десь у 1929 році за два тижні були зачищені так звані "непмани" - ті навіть не встигли оговтатися. В 1937 - 1939 розстріли повторили - вороги були зачищені.

7. До речі про Голодомор: "націонал-патріоти" весь час наголошували про російський фактор - залишаючи у тіні саме фактор "комунізму", який національності не дуже розрізняв якщо не хотів.

8. Усе це Порошенко у м'якій, та фарсовій формі повторює класичний більшовизм. Немає потреби в надмірних жорстокостях - населення у на вже і так перебране історично.

9. Останній резерв - молодий середній клас України. І саме він - головна мішень олігархічної диктатури.

10. Потрібно з почестями поховати ідеолога антиолігархічної революції Олега Мужчіля та покарати його вбивць. І - навчитися цінувати кращих людей з нас як потенційних лідерів революції.

11. Останнє - з тупими жлобами - не сперечатися. Нам більше потрібно не так переконати "чужих" духом - як знайти та зібрати "своїх". "Не свій" - убік, інколи мовчки. Взагалі для справжньої справи та творчості люди так і відбираються.

12. На сьогодні політичний керівник для мене - Юлія Тимошенко. Якщо буде кращий назвіть, будь-ласка. Інші аргументи - троллізм. Все. Але Один Лідер повинен бути. все.


Комментарии

Оставить комментарий