<span class=' bold ' >С.О. Україна: дещо філософсько-психологічне: </span>
22 октября 2019

С.О. Україна: дещо філософсько-психологічне:


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

1. Війна чи мир - це не вільний вибір учасників подій, особливо всередині якогось напруженого історичного процесу. Мир порушується - коли стан в умовах миру стає нестерпним- і учасники подій воліють скоріше вмерти, але не терпіти статус кво. Скоріше - не вмерти, а ризикнути життям задля стану, який на думку активної людини є справді достойним для її існування.
2. Саме тому бажання бути суб'єктом процесу (у власних інтересах), а не покірним знаряддям у чужих руках і штовхає активну та здібну людину на активні дії задля власного щастя, як її людиніа собі уявляє.
3. Так що війна чи мир - це вибір не окремої людини, а саме деякої активної спільноти для поліпшення свого соціального стану згідно виробленого ідеалу або плану.
4. Хто хоче уникнути протистояння у світі саме тоді, коли цього уникнути вже не можна - потрапляє у найгірше становище. Пасивна більшість у такі часи стає витратним матеріалом - бо на вирішальний момент у пасивної людини чи прошарку населення виявляється НЕЗДАТНІСТЬ до виживання, до самозахисту, навіть до передбачення найближчих наслідків подій.
5. Президент Зеленський - це щось найгірше після Порошенка - він як чемпіон суспільного хаосу дає санкцію на суцільну втрату самоповаги, самозахисту і взагалі він - і погана перспектива, і одночасно можливість якось упоратися з ентропією української держави та суспільства, бо якщо він і чемпіон хаосу - але одночасно і чемпіон неймовірної слабкості сил зла, на чолі яких він стоїть.
6. Сили зла зараз надзвичайно слабкі. Тому після - або погрузання у незворотну кризу України як держави - або нарешті - визволення (якщо вистачить сил) - але вже ПІСЛЯ Зеленського, Порошенка та решти олігархів-пройдисвітів, які захопили країну у полон.
7. У Росії теж відбувається дещо подібне - але вона ще здатна завдати нам шкоди - бо саме в шкоді НАМ - спасіння путінської імперської Росії.
8. У нас протистояння цивілізацій, які внутрігшньо, за культурними кодами - непримиренні за внутрішній сутності незалежно від владних персоналій з усіх боків. "Русский мир" і європейське суспільство примирити НЕ МОЖНА в принципі - і цьому немає ради. Але керівництво України є ідейним соратником "русского мира" і ворогом європейського громадянського суспільства всередині України. Саме у цьому "гібридність" України. Росія якраз НЕ "гібридна". Просто наша пасивна спільнота має взаємовиключні бажання, які між собою не стикуються ні історично, ні логічно. Не можна досягти перемоги, якої не намагалися отримати.
9. Ми - у минулому Європи, тому і випробування, теж з минулого цієї Європи. Вона, "Європа" ЗАБУЛА власні випробуванян у минулому - і нас часто не може просто зрозуміти. Щось подібне відбуваєтьс і в ісламському архаїчному світі...


Комментарии

Мокоша 2019-10-22 14:24:17

Погоджуюся на всі 100%. Можливо, чемпіон хаосу - це ще безневинно, о насправді добре прихований владний інтерес, як-от: https://aillarionov.livejournal.com/1144584.html

Оставить комментарий