<span class=' bold ' >С.О. Україна. Чому неможливі ні мирні виступи ні чесні вибори?</span>
16 октября 2018

С.О. Україна. Чому неможливі ні мирні виступи ні чесні вибори?


Станислав Овчаренко

Див.відео: Україна і світ. Про наявну маячню та приховану реальність історії

http://svetiteni.com.ua/ukraina-i-svit-pro-nayavnu-mayachnyu-ta-prikhovanu-realnist-istorii

Ази соціології, які не беруться до уваги суспільством, але які добре знають захисники олігархічного ладу.

1. Ніякий Майдан неможливий: дії та настрої міільйонних масс мають свої закономірності, які відрізняютьсяя від дій на настроїв окремих особистостей. Тут суто об'єктивні процеси, моралізувати ні до чого. 
2. Якщо ми знаємо, що мирного та юридичного шляху не існує - то залишається немирний. Тут або відстрілюватися або тікати. Відстрілюються здебільшого колективно, але тікають - індивідуально. Так після встановлення Радянської влади було досить якравих втеч - я любив про них читати: Солоневича, Бажанова, Вінниченка (хоча того варто було стратити своїм), як вдалося вислизнути Алісі Розенбаум (Айн Ренд), деяким письменникам - типу Шмельова, вдалося врятуватися пасажирам "філософського пароплава". 
3. Тобто тоді суспільство через відсутність приватної власності, судової системи та права на особисту зброю, попередню втечу найбільш активної та здібної частини суспільства - загалом суспільство очевидно слабне на полі мирного протесту, страйку, пікету, виборів. 
4. Але є ще частка, крихітка сил для немирного протесту - де кількість люду не має такого значення. Олігархія у нас дуже мудра для себе - потурбувалася, щоб вчасно знесилити громадянське суспільство вщент. 
4. ЮВТ справедливо каже, що зволікання з протестом призведе до прямого знищення країни. Якщо виступів у цьому році не буде (більш усього, що не буде) - то на наступний рік ситуація ставатиме незворотною. 
5. Тепер ті, хто зрадив своїх кращих людей на виборах - приречені згадати владу більшовиків, які, як і кримінальні злочинці - не мають національних ознак. Думка, що "голодомор при українській владі неможливий" глибока помилкова. Кампучія була спустошена саме самими червоними кампучійцями. 
6. Саме тому ВИБОРИ - принципово неможливі як такі - ні дострокові, ні строкові. 
7. Так що без самоозброєння народу - НІЧОГО не буде позитивного. В Києві на протест потрібно прийти ОЗБРОЄНИМИ. І без дітей та слабких жінок. Не взагалі жінок, а саме слабких духом... Тоді силовики хоч-не-хоч згадають, що потрібно служити народові, а не диктатору. Мирно потрібно, але зі зброєю. 
8. Все, що написано - малоймовірно, але світова логіка революцій саме така. Лісник був правий. До речі - як поживають НАГОРОДЖЕНІ президентом вбивці? 
9. Якщо це нікого не цікавить - нічого не буде. Завірюху та Хорта відпустила сама влада - вони вже безпечні байдужістю мас. І відстрілюватися не будуть - немає атмосфери готовності підтримувати (їжею, грошима, житлом, мобільним зв'язком і т.п. ). 
10. Так що все це з погляду історії та соціології - у світі напівутопії...


Комментарии

Оставить комментарий