<span class=' bold ' >С.О. Україна: чим менше козаччини, тим більше державності...</span>
26 декабря 2018

С.О. Україна: чим менше козаччини, тим більше державності...


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Наслідки технологічної революції на Заході та еміграції з України"

http://svetiteni.com.ua/naslidki-tekhnologichnoi-revolyutsii-na-zakhodi-ta-emigratsii-z-ukraini

Деякі ази щодо колективної свідомості українців та росіян. Вони на жаль відрізняються не набагато більше, ніж ми хотіли б собі це уявити. Спільне існування на протязі століть негативно вплинуло на українців, особливо на тих, що жили у межах Московського царства а потім Російської імперії. Якщо подивитися на електоральні уподобання з 1991 року - то ми побачимо, що "помаранчеві" живуть переважно на територіях колишньої Речі Посполитої. За регіоналів та комуністів голосували там, де були кордони Московії а потім Російської імперії. Потім кордон "українськості" почав просуватися із заходу на схід незалежно від політичної влади та її свідомої політичної волі. 
Що цікаво: історично - чим менше відчувається вплив козаччини - тим (на захід) - тим більше потягу до української державності. Чи більше козаччини - тим більше хаосу, анархії та поразок - бо був відсутній процес накопичення історичного досвіду. В хаосі та анархії він не накопичується взагалі. Тому переважала грамотність - але не освіченість на академічному рівні. Хто її мав - не зустічав відгуку в українському суспільстві - і шукали щастя на чужині. Генії як правило були сиротами на Батьківщині. Цю тенденцію потрібно переломити. 
Далі: ми вже писали, що більшість українців своїм дебільним голосуванням прирікали свою власну творчу меншість на загибель, у тому числі фізичну. Це було не раз. Тому відродження України можливе лише при тимчасовій диктатурі освіченої свідомої меншості. Адже олігархія тримається саме несвідомою підтримкою зубожілої більшості. Сме тому черговий Майдан не може спиратися на електоральну більшість - і це потрібно розуміти як таблицю множення чи таблицю Менделєєва. 
Життя в Україні для середнього класу стає нестерпною - доведеться готуватися або до масової еміграції з країни, яка зрадила - або до кривавого бою. Адже мільярди, які невідомо як впали на наших можновладців робить їх звірами. Непотрібно боротися з "корупцією" - це фейкова боротьба з дияволом чи сатаною якого ніхто не бачив. Адже "корупція" - це спосіб життя олігархії, реалізація права олігархії на право володіти ресурсами, у тому числі людськими. Якщо Саакашвілі прийме участь у фейковій боротьбі з корупцією - він прийме участь у обдуренні людей - частині більшості, яка готова стати до лав революційної творчої меншості.
Але історію творить саме меншість усюди та завжди. Україна - не виняток. Саме тому ми повторимо: олігархічна влада зацікавлена в продовженні війни на сході, залишенні на східних територіях сепаратистів як кадровий потенціал київської олігархічної влади, що забезпечить співробітництво з путінською Росією. Саме тому без усунення нинішньої влади в Києві на Сході не перемогти. 
Але це ще не все: проросійське населення НЕ буде підтримувати Україну ні в якому разі - саме тому важливо сприяти поверненню проросійсько налаштованих - назад у Росію, позбавлення їх виборчих прав та права займатися політичною діяльністю в Україні. 
І навпаки - усіх етнічних українців за ізраїльським прикладом закликати повернутися на Батьківщину - надавши їм громадянство та тимчасові пільги. Але з нинішньою київською владою годі навіть про це говорити. Просто звільнити можновладців недостатньо: хто накрав мільони та мільярди - звільнення не страшне - страшне позбавлення влади над багатими активами. Саме тому на черзі саме їх знищення як класу - інакше вони знищать все живе в Україні. "Мирно, саме собою" не вийде. Ресурсу для панування вже недостатньо.


Комментарии

Оставить комментарий