<span class=' bold ' >С.О. У Юлії Тимошенко на сьогодні партій-союзників немає - і не потрібно </span>
04 ноября 2018

С.О. У Юлії Тимошенко на сьогодні партій-союзників немає - і не потрібно


Станислав Овчаренко

Див. відео: Тарифи - це не гроші, це - гірше!

http://svetiteni.com.ua/tarifi-–-tse-ne-groshi-tse-girshe

Даремно звертатися до "демократичних сил" таких як Самопоміч Садового чи до бутафорських націоналістів, які ладни працювати з ким завгодно - з Путіним, Порошенком, Януковичем - аби не з Тимошенко...

Можна довго грати у ввічливість та деяке кокетство колишніх партнерів по Майдану. Але розвиток БУДЬ-ЯКОЇ дійсно глибокої революції відбувається так, що колишні друзі та товариші, які колись сиділи разом у вогнища чи схованках - стають смертельними ворогами. Якщо це не так - то лише за рахунок інтересів тих, за кого вони стояли чи чиї інтереси відстоювали - тобто за рахунок політичної зради. І навпаки - часто колишні супротивники стають партнерами - тобто повороти "кубіка Рубіка" матінки історії невідворотні. 
Влада Порошенка вже має таке власне кладовище власних ворогів (Лісник, Костаков, Білий) і стільки політв'язнів, яких КАТУЮТЬ - що мимоволі питаю себе: "Чому мовчать "Батьківщина" та "Свобода"? Чому Правий Сектор не вимагає тіла Лісника для почесного поховання?
Я вже не питаю - чому спокійно живе той, хто випустив двадцять з чимось куль у Лісника? І мені незрозуміло - чому на відео "чесні солдати з фронту" погрожують саме парламенту, хоча відомо, що головну роль у війні відіграє президент та прем'єр? (Про них - ні слова). Саме тому. що "чесні"? Чи нерозумні люди? У радянський час не можна було нічого говорити ні про Ради, ні про комсомол, ні про, тим більше, про партію. 
Але дозволялося глузувати з...профспілок. За це - нічого не було. Зараз цап-відбувайло - парламент, і "чесні очі содатів" щось говорять про "скасування депутатської недоторканності" - "щоб жили як уся решта громадян". 
Демагогія "чесних очей": це все одно, що потрібно зняти з бійців броніки, забрати бліндажі для укриття, взагалі забрати усі знаряддя для самозахисту. Адже депутат за своїм статусом захищає країну від узурпації влади з боку виконавчогої влади - президента чи прем'єра. Політичні небезпеки ЗАВЖДИ породжують небезпеки військові, не навпаки. 
Ми мусимо знати - що голос "чесної простої людини" це ЗАВЖДИ підставний голос підкупленого чи заляканого роботяги, "передового слюсаря" чи "доярки" - витівка політичних паханів. 
Після загибелі чи ув'язнення добровольців влада ЗНАЄ, що відступу назад немає - і розмовляє ЛИШЕ з тими державними діячами, що тягнуть до компромісу з Росією, ЗАВЖДИ залучають таких "економічних експертів", які надихають на грабунок простого населення типу Яресько, Міклоша чи Бальцеровича. Не з Англією та США хоче розмовляти Порошенко, а з Німеччиною та Францією - які маніпулюють Україною з Росією за наш рахунок. 
Повторимо ще раз: з Порошенком та Гройсманом у тилу - ворога в Кремлі не перемогти. Війну потрібно і можливо закінчити перемогою БЕЗ НИХ. Все інше - самообман. Цікаво виходить: стріляти та саджати наших в тилу можна, але не можна навіть критикувати таку владу - бо "це на радість ворогові". (Березюк від "Самонемічі". Так що тарифи і ув'язнення, здача території - це наслідок тотальної пасивності населення, яке регулярно голосує за вбивць героїв Майдану та фронту. Тому наступний період - дійсно військова націоналістична революційна хунта. Бо альтернатива їй - Сомалі з сафарі на простих людей з боку компрадорської "буржуазії" - тобто виродженої пострадянської партноменклатури у чисто кримінальний режим. Мирно та юридично вже марно щось говорити. Червону лінію вже давно перейдено.


Комментарии

Оставить комментарий