<span class=' bold ' >С.О. У Вірменії усі випробування ще попереду... </span>
18 мая 2018

С.О. У Вірменії усі випробування ще попереду...


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Всесвітньо-історична поразка комунізму по Марксу і олігархія в Україні"

http://svetiteni.com.ua/vsesvitno-istorichna-porazka-komunizmu-po-marksu-i-oligarkhiya-v-ukraini

Пашинян - прем'єр? 
У Вірменії все тільки починається. Якщо це дійсно революція - вона НЕ може бути не силовою, навіть кривавою. Якщо залишиться мирною та святковою - НІЧОГО принципово не відбудеться. Адже КОЖНА революція - це переділ влади та власності. Без взаємного спротиву це не відбудеться. Зараз цікавий розклад: Пашинян - і олігархія, Пашинян - і Росія, Пашинян - і ісламські країни... Історичний "фільм" лише почався. Можливо і стрічка обірветься. Пострадянські люди дуже заслабли...

Зараз Путін прикидається другом Вірменії та самого Пашиняна. Але так само було і з Саакашвілі - той навіть їздив до Росії. Це - не дивина: до нападу Гітлера на Польщу - він демонстративно дружив з Пілсудським і навіть приймав участь в похованні останнього в 1935 році. В історії часто таке буває. Але внутрішня сутнясть режимів - обов'язково себе виявляє. 

Так і цього разу. Чекаємо провокацій, "чесних очей" типу Ніно Бурджанадзе чи Оксани Забужко - тільки у вірменському варіанті. У схожих обставинах відбуваються схожі події. Можна передрікти приховану допомогу Порошенка саме олігархічним силам у Вірменії та співробітництво з Путіним у цьому антивірменському протистоянні.

Все ще попереду.    

 


Комментарии

Оставить комментарий