<span class=' bold ' >С.О. Тарас Чорновіл. Портрет ренегата власного батька </span>
04 мая 2019

С.О. Тарас Чорновіл. Портрет ренегата власного батька


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

Тарас Чорновол 

1. Ну, по-перше - Тарас Чорновіл відомий як запеклий прибічник Януковича, потім - Порошенка, ворог ЮВТ. Тобто весь час торочив, що "Юля - токсикоманка, нюхає всяку гидоту"... Ось такого рівня Тарас Чорновіл. Це - пропагандистський треш, на відміну від Муждабаєва - той хоч відстоює інтереси свого кримськотатарського народу - його можна зрозуміти. Тарас Чорновіл - це не та людина, яку потрібно серйозно сприймати.

2. Але по суті: якось забувають, що, якщо людина, навіть "політикна лялька" досягає вершини влади - хоча б з інстинкту самозбереження вона припиняє бути "лялькою" по визначенню - бо вмикається ресурс і владний і фінансовий на боці учорашньої "політичної ляльки". Прикладів в історії досить.

3. Тепер: якщо Зеленський стає президентом - він офіційно може запросити до себе того ж Коломойського - який, якщо він в Ізраїлі - спокійно летить чи пливе в Україну. США не так сильно переймаються нашими справами - у них складнощі з Трмапом, Мюллером, наступними виборами президента...

4. Мовний закон був навмисно вкинутий олігархічними псевдопатріотами - щоб зробити хаос у прибічників Юлі та Зеленського - і щоб через дрібниці суперечок усіх розсварити. ЮВТ та її партія проголосували за мовний закон - сварки не вийшло. Зеленський теж говорить не про скасування закону - а про наміри під приводом захисту мови втручатися у приватні справи кожного громадянина де потрібно, а де непотрібно.

5. Як олігархічний підспівувач - він відволікає увагу від справ у армії яку відродили як новий уламок радянської армії, про що натякав чи відкрито говорив Зігфрід. Відволікання уваги від розкрадання бюджету, без чого олігархія - як риба без води, людина без кисню.

6. Для Порошенка бути поза владою як для олігарха - це тихий жах - бо олігарх без влади - це як риба на суходолі - тихо вмирає. Зараз Порошенко щосили хапає ротом повітря і хоче перевиборів - щоб одразу увійти в парламент як депутат.

7. Зеленський теж хоче перевиборів - але це непотрібно насправді - треба, щоб його головний суперник якийсь час пожив "без повітря" - і бити знаряддями президентської влади за підтримки частини депутатів - які У ЦЬОМУ його підтримають. Для Зеленського та навіть Юлі негайні перевибори непотрібні. Але безвладність олігархії - важливіше.

8. Я писав, що олігархія не може жити без влади, як людина без кисню. Цікако спостерігати безкисневе існування олігархії у ворожому для неї середовищі...

9. Зараз влада олігархії (=корупція) небезпечніше за Путіна, тим більше після аварії на нафтопроводі... Путіна, бажано протримати безкисневе фінансове становище. Там, в Росії економічні суцільний сором та ганьба...

10. Тепер ще: Верховна Рада заборонила українцям ставити сонячні батареї на землі та виробляти електрику на продаж - тільки на даху та тільки для себе. Це як при радянській владі - виробляти продукти харчування, але тільки для себе, не на продаж! Тобто - Ахметов може мати сонячну плантацію на Півдні України, а звичайним людям - ні! Це і є чистий комунізм та олігархізм по-порошенківськи: "мені можна - а тобі - ні!".


Комментарии

Оставить комментарий