<span class=' bold ' >С.О. Тактика активної меншості при пасивній байдужості більшості </span>
28 октября 2019

С.О. Тактика активної меншості при пасивній байдужості більшості


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Як і два і три роки тому: Думаю так само - лише додам: закликати до виступу раніше назрілої ситуації - це не більше, ніж випускати пару. Що Саакашвілі та Семенченко, Віногродський і роблять через політично-історичну наївність. Це стосується НЕ Саакашвілі. Але ситуація загострюється настільки, що "сопло" для випускання пари стає недостатнім! Але ті, хто від'їджає - НЕ заслуговують на докори - бо більшість а) не голосують за них та б) в царині творчості не оплачують їх працю звдля гонорару. Більшість українського населення проміняли не мають морального права засуджувати своїх кращих людей. В черговий раз будемо пишатися черговим "Лифарем" чи ще кимось...

За весь цей час революційна меншість НЕ піде на революцію, якщо післе неї - загальні вибори з тими самими олігархічними зрадницькими учасниками.
У революційної креативної меншості ДВА виходи:
а) революція з встановленням революційної диктатури та системою трибуналів
б) еміграція.
Інша логіка не проглядається. Ментальність більшості заводить її у глухий історичний кут. А життя втрачають кращі.
Ви знаєте - скільки більшовики набрали голосів в Установчі Збори в січні 1918 року ПІСЛЯ власної перемоги і взяття Зимового палацу? Десь 24 з чимось відсотків, більшість набрали есери. А ви знаєте, що перед самою перемогою у рейхстаг Гітлер в 1932 - 33 почав втрачати голоси? Він переміг ледве-ледве. У них фальсифікацій не було.
Я про те, що потрібно дивитися ширше: я зараз не знаю, скільки набере зараз кожна політична партія, навіть "Батьківщина" чи Блок Петра Порошенка. Чи Народний фронт. І відносно спокійний... від жаху. Адже собаку не перегаваєш і на дорозі, як раніше писав - не переженеш. Отже - зараз наша країна перейшла у таку стадію розвитку війни та кризи - що фальсифікації владної партії чи їх союзників - не відіграють роль, як у минулому.
"Вам слово, товарищ маузер!" - ось чого потрібно сахатися через фальсифікації та всіляку брехню про вибори.
У нас суто олігархічна влада, яка спирається на люмпен-пролетарські та пролетарські голоси в чеканні подачок. Але зараз креативна меншість, яка пролила кров, спитає - чи мають сенс жертви "Небесної сотні", чи досить держава захищає свою країну? Чи може путінці як брати по духу миліші, ніж власні добровольці на фронті та їх волонтери? Олігархічна влада - природна для України - бо ми повстали не проти олігархії, а проти її надмірностей (Янукович) - саме тому у мирний час цей устрій ще б законсервувався. Але Путін у наші розборки не входить - він на своєму політичному велосипеді впасти. І тому буде вперто сунути на Крим чи з криму на материк. але війна продовжиться. і олігахічна Україна НЕ ЗМОЖЕ перемогти Путіна, але без нього - зможе. Отже - загроза існуванню України очистить її - хоч-не-хоч. Саме тому попереду - революційна диктатура НЕЗАЛЕЖНО від виборів - бо створення нової держави демократичним не буває. Але олігархія - космополітична, їй національна держава - байдужа. Україна буде неодмінно від неї захищатися. Іншого шляху немає. Крадійство та зрада несумісні з військовою перемогою. Хто цьому заперечить?


Комментарии

Оставить комментарий