<span class=' bold ' >С.О. Святковий стіл перемоги як засіб затьмарення здорового глузду</span>
08 июля 2014

С.О. Святковий стіл перемоги як засіб затьмарення здорового глузду


Станіслав Овчаренко
Див. відео: "Порох чи Порошенко?"
 
Німецький філософ Гегель казав: "Людина в стані захоплення найменш розумна".
 
1. Зараз, вочевидь, йде блокування державного кордону з боку Росії та Донбасу. Навіть не України. Бо периметр кордону значно довший.
 
2. З боку Гіркіна, найздібнішого командира з числа інтервентів, було зроблено логічний крок - відступ туди, де його так чи інакше підтримує частина населення Донецька. Більша та найактивніша його частина. Його крок був логічним - не чекати, доки його остаточно оточить українська армія. 
 
3. Отже - перший етап війни України та Росії на Південному Сході добігає кінця. 
 
4. Проте ми повинні не втрачати увагу на той факт, що у нас і в Росії йде не тільки і не стільки міжнаціональна війна, скільки громадянська війна по обидва боки кордону. Це означає, що у нас є українці, що співчувають Путіну - і є росіяни по той бік кордону, що співчувають Україні.
 
5. Тобто тут конфлікт не міжнаціональний, а світоглядний та міжцивілізаційний. Їх примирити НЕ МОЖНА. Не можна розглядати діалог зі стороною, яка своєю кінцевою метою бачить твоє знищення. Але давайте подумаймо ось над чим:
- чи могли під час Помаранчевої революції уявити, що можливий "Меморандум Ющенко - Янукович"? Навіть у страшному сні не могли таке уявити.
Але сталося. 
 
6. Тобто - історія людства надто парадоксальна саме тоді, коли на рівні побутового уявлення не хочуть вчитися на її прикладах та уроках. Адже мало хто замислюється, що майже усі, хто приймав участь у Жовтневому перевороті - були вбиті Сталіним та його клікою. 
 
7. Саме тому не дивина, що Україна часто за столом переговорів (який дочасно ставав святковим) втрачала те, що вигравала під час битви. Яскравий приклад - той самий Богдан Хмельницький. Чиї перемоги не запобігли ганебному для України Андрусовському договорові 1667 року. Коли Польща та Росія передіцлили Україну навпіл по Дніпру. 
 
8. Це до того, що перемога на Південному Сході України - не кінець війні - ні міжнаціональній, ні громадянській.
 
9. Адже для недурної уважної людини мусять бути значимі знаки майбутніх складнощів та поразок:
а) відмова приєднатися до НАТО та
б) відмова подати на ратифікацію Угоду з ЄС.
 
10. Але є ще: не поспішили змінити податкову систему і Оксана Продан, член пропорошенківскої фракції "УДАР" говорить, що підприємців все ще "кладуть обличчям на підлогу". Уявляєте? І це в результаті боуржуазно-демократичної революції? 
 
11. І ще: Петро Порошенко НЕ проголосив Росію Путіна агресором, веде перемовини не з США та Англією, а з Францією та Німеччиною, які вмовляють помиритися з сепаратистами, тобто інтервентами!
 
12. Вибір переговорної сторони яскраво говорить про те, що Порошенко хоче домовитися з Путіним на спільній ідеологічній базі підтримки олігархічної системи влади. Природно, що він жадатиме роззброєння сил революції.
 
13. Єгор Соболєв зауважує, що про люстрацію вже не йдеться. А це потрібно проводити одночасно з АТО!
 
14. Юлія Тимошенко поки що стримано про це говорить - але МИ повинні про це говорити, не чекаючи її тез. Адже досвід останніх років дозволяє нам бути незалежними від вад навіть політики Юлії Тимошенко - що приводили її до поразки навіть тоді, коли перемога була так близька... 
 
15. Її поразка на президентських виборах - не її провина, звичайно - бо відсутність історичної мудрості українців вимушени компенсувати надмірним стражданням та героїзмом.
 
16. Взагалі часто героїзм - це намагання залагодити відсутність не те що мудрості, але елементарних навичок логічно мислити...

Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий