<span class=' bold ' >С.О. Сторіччя Жовтневого перевороту. Дещо з досвіду революції</span>
14 января 2018

С.О. Сторіччя Жовтневого перевороту. Дещо з досвіду революції


Зараз - ще сторіччя Жовтневого перевороту. Вчимося. Поетапно.
Дечому можна навчитися - у того ж Леніна та Троцького. Вони, журналісти-літератори - перемогли царських генералів з допомогою інших генералів. Перемогли УСІХ. Є до чого придивитися. 
З чого почали люди Леніна після Жовтневого перевороту? З розспуску старої російської армії, яка розклалася. І створили НОВУ армію - свою, зі своєю розвідкою та каральним апаратом. 
У більшовиків не було вдосталь кадрів - але знайшли і СВОЇХ фахівців для зовнішніх справ (тільки свої!) - і запровадили інститут військових комісарів. Цей інститут вводився в інших революціях - для споглядання над потенційно невірними кадрами старого режиму. 
Далі: Такий механізм - повної зміни командного складу під час Другої Світової проробили америкаці (без комісарів - звісно). 
У нас протистояння з Росією ще не починалося. Адже не можна повномасштабно захищати свою країну, маючи продажних генералів та офіцерів Генштабу та Міноборони. 
В Литві Даля Габрускайте готує партизанів проти можливого вторгнення росіян. У нас потенційних партизанів ВБИВАЮТЬ "свої" - або садять до СІЗО (Віта Завірюха, напр.). 
Ніхто з нинішнього керівництва зброю народу не надасть - у нас суто феодальна недовіра до народу. Пашинський може стріляти, його опонент - ні. 
Ще раз - зовнішнього ворога перемогти з нинішнім політичним та військовим керівництвом НЕМОЖЛИВО. Навіть не тому, що не можуть - ні, НЕ ХОЧУТЬ. 
Вони хочуть перемогти НАС - українців. Надто широкомасштабно це робиться. 
Але я писав: є проблема солдата диктатора - що з ним робити - формально невинуватим? Тут - психологічний бар'єр.


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий