14 апреля 2013

С.О. Справа проти Юрія Одарченка: «яка країна – такі і провокації»…


Станіслав Овчаренко

1. Наперсточники від влади знахабніли: перед якимось Сергієм Горбатим поставили завдання: позбавити депутатського мандата Юрія Одарченка. Але, на відміну від Власенка, Одарченко не був ні адвокатом, ні захисником у суді.

Але після першого успіху з Власенком, вирішили провести таку спробу з керівником Київської організації «Батьківщина» по позбавленню його депутатського мандата «за сумісництво».

Знайшли такого собі Сергія Горбатого з Донецька, який у позові до вищого Київського Адміністративного суду документує факт сумісництва Юрієм Одарченком посади народного депутата Верховної Ради з членством Правління «Донецьк-Аква».        

 

2. Але виявилося, що Юрій Одарченко не є членом Правління «Донецьк-Аква», що навіть фірма така не існує з 2009 року. Тобто – немає злочину за відсутності самої події злочину. Все.

Але заява Сергія Горбатого подана у Вищий Адміністративний суд м. Києва і узята до впровадження. Зауважимо, що при цьому самого Одарченка про таке впровадження НЕ повідомили! Якщо така нахабна брехня – природно запитати – чи існує в природі взагалі такий собі Сергій Горбатий? Чи доведеться Юрію Одарченку битися з примарним позивачем в суді? Є інформація, що зацікавлені особи шукають відомості про такого собі «Сергія Горбатого». Бо поки що про нього ніхто нічого не знає.       

 

3. Природно запитати: а НАВІЩО це потрібно партії регіонів та самому Януковичу?

Тут, навпаки, дуже просто: Юрій Одарченко є керівником Київської міської організації «Батьківщина». Влада все ж готується до виборів Київського мера та Київради. І завдання перед партією регіонів стоїть конкретне: вивести партію «Батьківщина» з процесу виборів у місті Києві.

Перший крок:

Позбавляючи його депутатського мандату, влада намагається позбавити його депутатської недоторканності. Потім

Другий крок:

під вигаданим приводом його арештовують на час оформлення передвиборчої документації до виборів мера та Ради. Адже керівник партійної організації має виключне право підписувати документи по розподілу кандидатів та спостерігачів на дільничні виборчі комісії. І арешт якимось сержантом чи рядовим міліції виводить київську парторганізацію з процесу підготовки виборів, затримує її.            

Третій крок: (якщо вдасться):

на місце Юрія Одарченка висувають іншу людину від мнимої «Батьківщини» за допомогою підставної фігури або просто зрадника. У Львові таке відбулося за зрадницької ролі Данькевича.

Серед оточення самої Юлії Тимошенко виявився Андрій Портнов. Тому третій крок можливий, якщо вдасться знайти чергового «Данькевича» чи «Портнова».  

 

4. Юрій Одарченко виявився стійким бютівцем, ат непоганим організатором Київської парторганізації. Тому перша спроба його дискредитації та позбавлення прав народного депутата виявилася невдалою.

Але виявилося, що фігура Юрія Одарченка дуже некомфортна для партії регіонів. І вони так поспішили, що погано спрацювали проти нього.

 

5. Тому підстави та провокації проти нього будуть продовжуватися.  «Сумісництво» як метод може не спрацювати. «Горбатий» спрацював погано. Краще було б для партії регіонів, якби дороботи по дискредитації та позбавлення прав народного депутата долучилися б більш досвідчені провокатори та дезінформатори.

Наприклад: є така собі Тетяна Монтян – та непогано себе зарекомендувала тим, що звинувачувала бютівців у «пеодфільському скандалі». Так що на шановного пана Юрія чекає скандал педофільський – якщо за цю справу візьметься Монтян – спеціаліст по сексуальним надмірностям.

 

6. Є ще інші вивірені кадри партії регіонів, які начебто до неї не належать. Тарасик Чорновіл, наприклад. Або Олег Ляшко, відомий скандаліст. Той буде кричати, що опозиція недолуга, особливо в особі саме Одарченка як керівника партійної міської організації.

Можна витягнути на сонечко «чесного» Анатолія Гриценка – той буде хизуватися своєю моральною чистотою за рахунок здорового глузду та відсутності логіки.

 

7. Надто вже спокусливо вибити з гри «Батьківщину» та її керівника в місті Києві напередодні виборів. Будуть задіяні усі ті, хто ошивається навколо партії регіонів, формально до неї начебто не належачи. Так що Юрію Віталійовичу спокій буде тільки снитися.

Так хто такий цей примарний Сергій Горбатий?         

 

 


  • Боязнь Донецких
  • <span class=' bold ' >С.О. Справа проти Юрія Одарченка: «яка країна – такі і провокації»… </span>
  • Беркут бил и калечил людей в Гостином дворе
Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий