<span class=' bold ' >С.О. Сповідь " />
31 января 2019

С.О. Сповідь "популіста"


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Несумісність культур Росії та України та прогноз подій на наступний рік"

http://svetiteni.com.ua/nesumisnist-kultur-rosii-ta-ukraini-ta-prognoz-podiy-na-nastupniy-rik

"Революція лише тоді чогось варта, якщо вміє захищатися" - тут Ленін правий. Невдачі Саакашвілі на виборах в Грузії - тому доказ. 
Ви помітили, що порохоботи НІЧОГО не пишуть проти ні "Свободи", ні Кошулинського? Навіть Зеленського критикували дещо зневажливо та насмішкувато? Але коли торкалося Юлії Тимошенко - фурії ненависті, навіть якоїсь звірячості, нестями ми чуємо з усіх боків! 
Про що я? 
Ворог КРАЩЕ знає, хто насправді протистоїть олігархічній владі та кого олігархія насправді не просто боїться, а жахається. 
Непотрібно навіть слухати аргументи опонентів - бо вони НЕ опоненти, а справжні вороги, тут не суперечки. не дискусії, а інформаційна війна - де переможець забирає усі призи, а ворог не просто програє, а нищиться. 
Зараз нас чекає (чи вже йде?) холодна громадянська війна - і Петра Порошенка будуть підтримувати навіть ті, у кого є якийсь естетичний смак і не витримують "моральне" амбре чинного президента. 
Саме тому не слід сперечатися з порохоботами, щось доводити - аргументи з протилежного ніхто слухати не буде, а "своїх" переконувати непотрібно. 
Як щодо тарифів та ще чогось? Як щодо військовї справи та керівництва армії? Економіки? 
Я співчутливо слідкував за з"їздом "Батьківщини", який висунув Юлію Тимошенко кандидатом на пост президента. 
Проте у мене не виходило з голови, що олігархія - це не просто купка корупціонерів, це сформований клас олігархії - спадкоємців комуністичної номенклатури, яка злилася з кримінальним світом - і яка буде чинити (обов"язково буде!) чинити відчайдушний опір спочатку виборам її на президента, а якщо не вдасться - буде відчайдушно опиратися діям Тимошенко-президента. 
Адже в суспільстві, як в природі, існує закон збереження енергії та речовини. За сто днів Юлія Тимошенко зможе щось зробити ЛИШЕ за рахунок експропріації наявної олігархії як класу, атаки на офшори та їх особисту свободу. Інакше "мирно" олігархію не перемогти. І Верховну Раду, яка складається з висуванців оілгархії, можна "нагнути", якщо смертельно її налякати втратою майна, активів та особистої свободи. Іншого економічного виходу немає і не може бути. Олігархія може бути знищена лише шляхом її експропріації - і олігархія та її прибічники знають це краще за решту суспільства. 
Іншого виходу, нагодувавши вовків та зберігши вівців - просто не існує. Ще раз: олігархія це розуміє краще за нас, решти суспільства. Саме тому я весь час вдивляюся у проблему - ЯК саме Юлія Тимошенко зможе протистояти сукупній силі олігархії та її силовиків та пропагандистів? Як можна опиратися олігархії - якщо брати до уваги виїзд найбільш активної частини українців у еміграцію?Якщо наявно залишається лише найбільш пасивна частина суспільства та найменш активна та найменш здатна до продуктивної діяльності? НА КОГО спиратися президенту Юлії Тимошенко, якщо їй ще дадуть вибратися? Адже науковець, коли розглядає природні процеси, обов"язково розглядає об"єктивні дані, ресурси речові та енергетичні - та робить прогнози. 
Петро Порошенко та його оточення не були дурні, коли забезпечили безвіз для активних громадян - замість Майдану, людей виштовхали за кордон - у Польщу, Чехію, Німеччину.... 
Саме тому у ці дні потрібно пильно слідкувати за рухами наших супротивників - адже вони не зупиняться, якщо на кону - мільярдні статки та особиста свобода та життя. Виборчі бюлетені - це недостатньо для перемоги над олігархією. Адже лише ПІСЛЯ краху комунізму ми визнали у масовій свідомості, що існують не лише "бюрократи" - а суцільна номенклатура. Зараз час визнати, що існують не лише "корупціонери", а саме клас олігархії - тоді все стає на свої місця. І відштовхування від "популізму" - є самовизначення тих, хто цей олігархічний ладу буде захищати, незважаючи на економічну, політичну та культурну виродженість олігархічного ладу. В наш час та в нашому посткомуністичному світі бути "популістом" - це бути проти олігархії. Але бути проти оілгархії - небезпечно саме через те, що вони НЕ корупціонери, а власники майна та людських душ по праву завойовника.


Комментарии

Оставить комментарий