<span class=' bold ' >С.О. Сповідь атеїста та популіста </span>
12 января 2019

С.О. Сповідь атеїста та популіста


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Несумісність культур Росії та України та прогноз подій на наступний рік"

http://svetiteni.com.ua/nesumisnist-kultur-rosii-ta-ukraini-ta-prognoz-podiy-na-nastupniy-rik

Я майже нічого не писав і не говорив про "томос". І не жалкую - бо немає чого говорити про цю роздуту передвиборчу кампанію Петра Порошенка - для відволікання уваги від чогось набагато важливішого для кожного в нас. Але, як видно - навіть атеїсти щось захопилися "томосом". 
Проте головне треба б розуміти - найбільшя яскраве може бути не таким важливим, як здається на перший погляд. І навпаки - те, про що не говорять та залишається в тіні - може якраз бути найважливішим. І неважливо - це досягло свідомості більшості населення чи ні. 
Адже в Європі ще з ХУ111 століття релігія та церква НЕ відіграють такої визначної ролі, як в період Середньовіччя. Наполеон якось відзначав, що кількість церков пропорційна відсталості нації. 
Але що найближче: У НАС в Україні відбувається розвиток та заохочення національного таланту, національного інтелекту? Ви що небуть чули про реформу Академії Наук? А про проблеми патентного бюро та проблеми авторського права? Про інтелектуальну складову нашого промислового виробництва? Про заохочення вкладати сили таланту особистості саме в Україні? 
Проте все логічно: виїджають найбільш розвинуті та професійно затребувані в країни Європи та Північної Америки. А для тих, хто залишається в Україні - середньовічний "томос" до якого рядові християни не мають НІЯКОГО відношення. 
Якщо вмираюча путінська Росія хапається за релігію як останню ідеологічну соломинку - навіщо нам їх повторювати? Ми що, теж вмираємо - залишилося мавпувати путінських росіян? Ця церковна пропагандистська облуда після виборів (а може - і раніше) просто розтане, як неодноразово розтанули інші ідеологічні кампанії з розрахунку на коротку пам"ять маси населення. Але Порошенко та їх послідовники можуть отримати в черговий раз електоральний улов - і так до чергового разу - а там ще щось придумають. Федір Достоєвський недаремно писав ("Бесы"), що тоталітарні режими час від часу створюють штучні судоми для укріплення власної влади. Військовий стан - не спрацював (поки що?) - але наготові - "томос"... Цікаво - що ще придумають - яку відволікаючу фішку?


Комментарии

Оставить комментарий