<span class=' bold ' >С.О. Спільне та різниця між корупціонерами та олігархами</span>
11 декабря 2017

С.О. Спільне та різниця між корупціонерами та олігархами


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Як західна бюрократія переможе пострадянську олігархію?" 

http://svetiteni.com.ua/yak-zakhidna-byurokratiya-peremozhe-postradyansku-oligarkhiyu 

 

1. "Абстрактне" питання - "у нас корупція чи влада олігархії?" виявляється не зовсім абстрактним - а саме конкретним. Якщо корупція - то ОКРЕМІ чиновники щось порушують, ступаючи у протиріччя з загальими правилами - і несуть покарання автоматично за законом. Те, що вони беруть чи "крадуть" - то це завідомо не їх. 
2. Якщо це влада олігархії - то вона НЕ краде, а бере СВОЄ по праву завойовника - комуністів та їх нащадків - посткомуністичної олігархії як класу. Саме тому "корупціонером" є той, хто зазіхає на владу олігархії - та право її на майно та життя населення країни. ВОНИ КАРАЮТЬ НАС за спротив міфічнії корупції. 
3. Якщо при натисканні на корупціонера - СТРАХ, як у американських корупціонерів, скажімо, то 
4. У олігархії при викритті їх корупції не страх, а НЕНАВИСТЬ до тих, хто зазіхає на їх право позбавляти НАС, населення самостійних засобів до існування. 
5. Адже їм важливо не так самим збагатитися, як позбавити НАС моживостей жити достойно. Це стосується як комуністів так і посткомуністичної олігархії. 
6. Так що створення Антикорупційної прокуратури, антикорупційного слідчого органу і, нарешті (о жах!) Антикорупційного Суду є фактично намагання Заходу створити Антиолігархічний Суд, прокуратуру та слідство В МЕЖАХ олігархічної держави. 
Утопія, Наївність. 
7. Тому миттєва реакція Порошенка-Луценка - ПРИРОДНА та НОРМАЛЬНА. Адже зазіхнули на їх ВЛАСНІСТЬ на майно та населення! 
8. Так що ДО повалення олігархічної диктатури "антикорупційні" органи працювати НЕ БУДУТЬ. 
Так що першочерговим завданням має бути не Антикрупційний суд, а революційний трибунал революційного уряду. 
9. Ми вже писали - що "в'язниця" для диктатора та його оточення - наївно. Саакашвілі програв у Грузії, бо не дотиснув олігархію до кінця. І залишила деградоване совком грузинське населення віч-на-віч з їх ЗВИЧНИМИ хазяями. 
10. Так що мирні протести МАРНІ за визначенням. Обов'язково знайдуться найєми, лєщенки, заліщуки, чорноволи, геращенки, які САМІ захочуть перехопити на себе національне багатство. 
11. Наостанок: події показують, що революційного запалу в Україні недостатньо, саме тому потрібен потужний привід для знищення олігархічного режиму - вибори. Вони - НЕ самоцінні, а лише привід для докорінної зміни країни та перезаснування України як держави. І - робота українського "Моссад". 
12. Але наразі "Моссад" немолжливі - бо СБУ ГПУ та МВС переповнені прибічниками московського "ХАМАСу", ФАТХУ ,аналога "Ісламської Держави"...
13. Ніякої гібридної війни немає - є просто війна Москви та їх союзника - олігархічної влади в Києві. Для них все однозначно та просто. Це не гібридність, це У НАС "каша в голові" від небажання розбиратися "що є що".


Комментарии

Оставить комментарий