<span class=' bold ' >С.О. " />
29 июня 2019

С.О. "Слава Україні" - чи "Смерть ворогам!"?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Вже не раз писав та натякав, що "слава Україні" неможлива без "Смерть ворогам!" Особливо для тих, хто любить вільно ходити зі смолоскипами. Ніяка позитивна програма нездійснена без усунення тих, хто у цьому не зацікавлений та має важелі влади та фінансової могутності. 
Те, що росіян повернули до ПАСЕ - навіть добре, бо іноді негативна визначеність краще, ніж гнила гібридна "позитивність". У цих умовах 
1. Україна мусить відновлювати ядерну зброю як наслідок того, що будапештський меморандум не спрацював
2. Час виганяти російський бізнес в Україні, який не-путінським бути не міг по визначенню. 
3. Потрібна така психологічна атмосфера в Україні - як в Ізраїлі - де вбивали СВОЇХ - навіть кращих (генерал Рабин, наприклад) за мимовільну зраду. 
4. Усіх, хто під час війни співпрацював з ворогом (український олігархічний "бізнес") - має бути конфіскований а олігархи - покарані як зрадники
5. Потрібна тотальна чистка СБУ, ГШ, МО від російських агентів та тотальна чистка суддівського корпусу. Тоді не буде відновлення радянської топоніміки. 
6. Усі позитивні програми будуть нещадно саботуватися - тому використовувати страий держапарат нераціонально. 
7. На вибори спостерігачів ПАСЕ запрошувати не слід - зрозуміло чому. 
8. Наші союзники - не Франція та Німеччина, а США та Великобританія, Польща та країни Балтії. 
9. Україна має повне право НЕ рахуватися з думкою сучасної Європи, бо ми маємо справу не з її сьогоденням, а її минулим. 
10. На Захід ображатися не слід - у самого Заходу свого "Заходу" не було - було славне античне минуле - на яке вони весь час спираються. 
11. Україна - лінія розмежування цивілізацій, і Україна має нагадати Заходу, що Росія, Світ ісламу та Китай хочуть не торгувати з Заходом, а ЗНИЩИТИ його. Торгівля - лише привід проникнення на ворожу територію та засіб отримання роскоші, яку самі виробляти не вміють. 
12. У команди Зеленського - проблема не так компетенції - як справжньої мотивації - як дочасно її осмислити та щось приховати.
13. Україні час знайти "п'ятий вугол" в історичній кімнаті. Все інше вже вичерпано.


Комментарии

Оставить комментарий