<span class=' bold ' >С.О. Система влади має змінитися лише позасистемно. Частина друга</span>
26 марта 2018

С.О. Система влади має змінитися лише позасистемно. Частина друга


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Україна. Чому непотрібно виходити на марші?"

http://svetiteni.com.ua/ukraina-chomu-nepotribno-vikhoditi-na-marshi

 

Без революції Україна НЕ зміниться, але сама революція мусить мати зовнішній поштовх - чергові вибори, злам у правлячому класі - щось подібне. Але чисто еволюційним шляхом нічого не зробити. Марш 18 березня - випускання пари - розумні слідчі та лікарі завжди дають хворим та неврівноваженим "висловитися". Потім - бери їх голими руками - пару вони вже випустили. Адже не відбувається НІЯКА НЕЗВОРОТНА дія - отже час, як і раніше працювати на більш консолідований правлячий клас олігархії. Яку лають за уявну "корупцію". НЕМАЄ у нас корупції - є відвойоіване право володіти майном та життям переможених.

Вибори у нас - не самодостатні, не вирішальні. Але, як завжди в історії (приватній чи соціальній) потрібен якийсь зовнішній поштовх, привід, точка розлому - через яку "перелізуть" не всі. Порошенко не дурний: він знав, що чергові вибори - чере 4 роки. У нього час є - вистачить вибудувати власну охорону з СБУ та Нацгвардії проти народу. Коли підійде час "виборів" - було б пізно. Почитайте підручник історії для середньої школи: революції ЗАВЖДИ мали зовнішній привід. Але в основі - у монархій та диктаторів не вистачало грошей. Або була зміна наступника-монарха. Або, як Микола 11, був усунутий ДВОРОМ від командування армією через усунення від влади... Потрібна зовнішня об'єктивна переламна "провокація". Коротше - вибори -фейк. Але ДЛЯ НАС - корисний не безпосереднім результатом!
До речі: народ скидався грошима для армії - але вийшло так, що скинувся не на ту армію, що воює на фронті, а ту армію, що охороняє владу олігархії та здатну стріляти в своїх волонтерів.


Комментарии

Оставить комментарий