<span class=' bold ' >С.О. Щодо Зеленського та його команди: </span>
05 сентября 2019

С.О. Щодо Зеленського та його команди:


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Щодо Зеленського та його команди:
1. Зараз все відбувається дуже складно - і складнощі будуть лише наростати. Засідання Верховної Ради - лише верхівка айсбергу - все інше здебільшого "під водою" таємних перемовин. Саме тому Це пленарне засідання 29 серпня було свідомо організване саме з розрахунку, що депутати від Слуги Народу" не встигли оговтатися - бо набрані з НАТОВПУ, як це було на початку 90-х років, бо радянська епоха породила купу ізольованих соціальних атомів, якими досить легко маніпулювати - бо у них і тоді і зараз існує ілюзія, що на рівні побутового мислення "і так все зрозуміло". Саме тому Зеленський та його оточення поспішає проголосувати такі законопроекти, які прямо невигідні не просто депутатам, але і інституту парламентаризму взагалі
2. 3 вересня повинне бути чергове пленарне засідання у такому саме темпі, поки група депутатів з його фракції не була підкуплена з боку порошенківців та медведчуківців. Це - про закон про скасуванян недоторканності - який може і не отримати підтримки у власні й фракції - якщо і далі відтерміновувати скликання пленарного засідання. Зволікання - не в інтересах Зеленскього.
3. Усі "реформи" НЕ в інтересах основної частини населення - а лише ІНШОЇ групи олігархів - що логічно при пануючій заціпенілості населення (на відміну від Вірменії Пашиняна та Грузії "Революції Роз". У нас революції не було - тому немає сенсу сподіватися на зміну соціально-економічного устрою.
4. Проте наявні проблеми України такі кричущі, що переважаюча більшість у владі з боку Зеленского та його команди лише посилисть ХАОТИЧНІ процеси, бо вони сповідують оілгархічний "лібералізм" - якщо згадати, що їх метром у Трускавці був олігархічний політеконом Віктор Пинзеник. Гончарук не веде розмову про перерозподіл національного багатства, про подолання бідності - але ХОВАЄТЬСЯ за тезу про "економічне зростання". У тіні залишається питання: ЧИЄ економічне зростання він має на увазі? За рахунок КОГО? Зараз люди Зеленського ХОВАЮТЬ власні наміри за лозунгом "економіки та управління з смартфоном" - начебто політичні та майнові інтереси можна вирішити механічно за рахунок нової технології - а це неправильно, якщо не пряма брехня.
5. Якщо люди Зеленського не стануть на бік бідного українського населення - вони зазнають поразку - і хтось політично скористається їх неуспіхом. Просто нажитися як це робили Кучма, Ющенко, Янукович, особливо Порошенко - вже не вдасться, бо ресурс міцності стрімко вичерпується. Їм НЕ ХОЧЕТЬСЯ йти шляхом Пашиняна - бо вони не є продуктом революційних подій. Скоріше - навпаки, вони є результатом кризи національної свідомості.
6. Останнє: команда Зелеенського гаряче домагатиметься усієї повноти державної влади для чогось такого, що вони ясно навіть не можуть сформулювати.


Комментарии

Оставить комментарий