<span class=' bold ' >С.О. Щодо скептицизму стосовно Зеленського </span>
22 мая 2019

С.О. Щодо скептицизму стосовно Зеленського


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

Згоден: АЛЕ!

1. Я теж за Юлію Тимошенко-президента. Проте Україна, на відміну від Естонії не позбулася комуністів ДО 1991 року, як і решта країн Центральної Європи. саме тому аналог Зеленського не переміг (відповідь також Катерині Масловій).

2. У Вірменії ДО Пашиняна ВЖЕ стріляли у парламенті по корупціонерах - тому Пашинян переміг НЕ на виборах, а в революції. Потім вибори були вже постфактум. Саме тому переміг Пашинян, а не представник "Армянского радио".

3. Тому президентство у НЕреволюційній Україні мав вибрати коміка за професією, якому ще, можливо, доведеться повторити в парламенті власний кіноепізод. Мудрі українці плутають віртуальні картинки з реальністю. Саме тому Зеленській в ТАКІЙ Україні саме той самий президент.

4. Проте природа речей матінки історії має залізну логіку. Так як було - вже НЕ БУДЕ - вичерпується ресурс, так що Порошенко зіскочив ВЧАСНО. Тепер: ривок у майбутнє моживий ЛИШЕ з двох джерел: 
1) за рахунок олігархії 
2) за рахунок рядового населення, особливо того, що "дякує" - у нас з історичними бумерангами усе гаразд.

5. Тепер далі:якщо Зеленський буде експроріювати експропріаторів (олігархів) - його Юлія Тимошенко підтримає, бо опір буде страшенний.

6. Але це малоймовірно - бо Україна не пройшла стадію революції - і Зеленський буде грабувати населення. Тоді вже дійсно боротьба між олігархами Порошенка та Зеленського ослабить олігархічний режим - у нас на цей випадок є ЮВТ як керівник.

7. У тому числі проти "націоналістів" мета яких - самим стати олігархами як "справжнім українцям" проти "клятих ж...". Так що етапи історії не перескочиш, результати боротьби не отримаєш без самої боротьби, так само як не стати автором винаходу без самого факту винаходу...


Комментарии

Оставить комментарий