<span class=' bold ' >С.О. Що значить " />
28 февраля 2019

С.О. Що значить "гібридна війна" в Україні взагалі?


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Несумісність культур Росії та України та прогноз подій на наступний рік"

http://svetiteni.com.ua/nesumisnist-kultur-rosii-ta-ukraini-ta-prognoz-podiy-na-nastupniy-rik

1. Щодо "гібридної" чи війни комбінованної - люди часто це плутають. Майже усі війни в історії "комбіновані" - тобто торкаються питань інформаційних чи фінансових, психологічних. Це відомо з часів Сунь Цзи чи римських воєн. 
2. У нас "гібридна війна" у тому сенсі, що на чолі держави та армії і МВС - вороги нашої держави, які ведуть "штучну" війну з Росією, несерйозно. Це дійсно - ноу-хау російського керівництва, яке зуміло нав'язати нам Януковича а потім - Порошенка. Адже САМЕ ТРИВАННЯ війни продовжує існування олігархічного пострадянського режиму. 
3. Російському керівництву ВДАЛОСЯ насадити нам найбільш зручних президентів та зберегти недолугих та зрадливих військових керівників. 
4. Але одночасно вдалося обвалити нашу валюту ВТРИЧІ, знищити масово малий та середній бізнес, руйнація йде у державних освіті та медицині. Тобто, часто неясно, де кінчаєтьсяч підривна робота кацапів, а де починається підривна робота оточення президента та прем'єра вкупі з генпрокурором. 
5. Це - не просто "лихі люди" на чолі держави, це - зіткнення цивілізацій за Семуелем Хантінгтоном - де Порошенко та Путін - на одному боці, а МИ - на іншому. У нас якщо не гібридна віна, то составна з кількох воєн. 
6. Зовнішня війна лише відволікає увагу від війни внутрішньої - яка невідворотна - хоча б як соціально-політична та економічна і культурна "зачистка" українського простору. Так що - якщо громадянської війни немає зараз всередині країни - вона лише ВІДСТРОЧЕНА війною зовнішньою. 
7. Щодо культури та В'ятровича: у нас підривається ЗАГАЛЬНА культура, не лише суто національна! Справа йде не лише про національну свідомість - але про свідомість особистості взагалі. У нас зараз одночасно торгують з Росією (ріст товарообороту (на 40% за рік) - і "нещадно" воюють з символікою, ознаками російської чи радянської культури як "ворожих". Я згоден, що Булгаков - українофоб, але ставлення до нього - є на сьогодні ВІДВОЛІКАННЯ УВАГИ від засад олігархічного режиму, який В'ятрович як чиновник не може не підтримувати, як і Ніщук, міністр культури. 
8. Зараз нагальна - здатність не просто думати українською мовою, але взагалі думати логічно, не даючи відволікати увагу на другорядне. 
9. У нас попереду - відновлення взагалі національного життя, політичне віддалення від Росії, зміна керівництва держави, армії та служб розвідки. Саме тому атаки на Україну будуть синхронізуватися з процесов підготовки до виборів президента України. Приватні армії бандитів для силової фальсифікації виборів президента та парламенту. Так що відволікаючих моментів та вкидів буде море. Доведеться безпосередньо примати участь у виборах - бо у людей багато плутанини в головах...Але "культурні" питання" ЗАРАЗ - це відволікання уваги від більш нагального. 
10. Ці відволікання потрібно викривати вчасно. Приклад: в 2010 році, перед другим туром Ющенко НАВМИСНО присвоїв Герояч України Степану Бандері - що на Сході України населення проголосувало за Януковича. Хід конем. Олігархія добре навчилася робити такі фінти. 
11. Але вибори цінні не самі по собі - а як привід для підйому усього народу проти фальсифікацій та задурювання. Якщо навіть в США вдалося втелющити Трампа - що говорити про нас? Там хоч вдалося якось заблокувати дружбу Трампа з Путіним через ФБР та Конгрес...


Комментарии

Оставить комментарий