<span class=' bold ' >С.О ЩО чекає українських солдат після війни? </span>
05 декабря 2017

С.О ЩО чекає українських солдат після війни?


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Як західна бюрократія переможе пострадянську олігархію?" 

http://svetiteni.com.ua/yak-zakhidna-byurokratiya-peremozhe-postradyansku-oligarkhiyu 

Я питав ще рік тому: йде ШТУЧНА, НАВМИСНА війна між Росією та Україною.Але САМІ діти олігархів у ній участі не приймають. (Але одночасно ходить поїзд "Москва- Київ" абсурд). Абсурдом є і буде наше майбутнє: солдати повернуться з фронту як кримінальні злочинці, яких будуть судити та карати прощені сепаратисти. Але це - наслідок фантастичних уявлень українців про світову та власну національну історію, читачі услід за троллями вигадали фантастичні уявлення про природу держави, політики та взагалі культури...

     Ось на фронті воюють наші солдати проти Росії. Але питання: В ЯКУ країну солдати повернуться? В країну - де їх батькі та інші рідні не можуть розрахуватися по тарифах і їх виселили з житла? В країну - де їх рідні втратили землю для власної обробки - бо її скупили латифундисти? Куди повертатися солдату - на голе місце - де розорилися його родичі, бо немає платоспроможних покупців? В країну, де немає освітньої та іншої кар'єрної перспективи крім охоронника-карателя? Де знизилася до нестерпності заробітна платня? Що - повернення у економічну та культурну пустелю? 
З іншого боку - КОГО дочекаються рідні? бійця, якого люди Матіоса та Луценка звинуватять у бандитизмі "проти власних співвітчизників"? Звинувачених у наркоманії та ще у чомусь - щоб нічим не розплатитися? Потрібно пам'ятати - ДЕ опинилися радянські каліки після війни 1945 року - влада Полрошенка краща?

 


Комментарии

Оставить комментарий