<span class=' bold ' >С.О. Ще раз про наслідки інсценізації вбивства </span>
05 июня 2018

С.О. Ще раз про наслідки інсценізації вбивства


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Всесвітньо-історична поразка комунізму по Марксу і олігархія в Україні"

http://svetiteni.com.ua/vsesvitno-istorichna-porazka-komunizmu-po-marksu-i-oligarkhiya-v-ukraini

В'ячеславу Ільченко: 
В сумі - не нуль, а мінус - і досить вагомий. Передусім - для самого Бабченка. Якщо його хочуть вбити - вб'ють, бо і кілера можна знайти іншого, і обставини складуться, коли його буде зручно вбити. Але тут є ще "домішок" морально-психологічних втрат. Він НЕ ЗМОЖЕ БУТИ далі таким переконливим, як раніше - за що заслужив почесну ненависть від ворогів.Адже картинка зустрічі Бабченка з нашою владою породжує інтуїтивне недовір'я до КОЖНОГО, хто спілкується з оточенням президента Порошенка. На цьому погорів Михеїл Саакашвілі - картинка приязних відносин з Порошенком нашкодила Саакашвілі. Відбулася моральна дискредитація цих обох людей. Ще раз: КОЖНИЙ - хто входить у інтимний контакт з нашими можновладцями - брудниться вже надовго. Співпраця по провокуванню кілера - помилка Бабченка для нього самого - він вже не зможе бути тим самим Бабченком. Я вже не кажу, що цією виставою самі вбивства НАШИХ людей буде перетворено на фарс. Згадайте вбивство Гонгадзе - скільки часу говорили що "він ще живий"? Від усього, чого торкається наша влада - йде сильний сморід.

Нижче - текст шанованого мною В'ячеслва Ільченка: 
"Що я думаю з приводу інсценування?

В сумі нуль. Спецоперацію провели, реакцію заміряли, підозрюваних затримали. Бабченко живий, і слава Богу. Я особисто зітхнув із полегшенням.

Але тепер СБУ не можна пропустити ніяке інше замовне вбивство. Інакше їй ніхто не повірить, і коли дійсно когось уб'ють - то більшість автоматично подумає, що це теж спецоперація і пролистає. А оскільки пам'ять у нашого виборця коротенька, то по суті це призведе до відтворення російського архетипу. Адже росіянин завжди "пройде повз" будь-якого резонансного вбивства.

Тим паче, що у нас уже дехто проскрипційні списки складає - хто щиро обурився такому нахабному вбивству, той зрадофіл і потенційний "ворог".

Причому ворог тільки тому, що окрім обурення посмів нагадати силовим органам про їх обов'язки. А що, не можна вимагати розкриття резонансного вбивства, а треба було тихо і благоразумно промовчати - і тоді тебе запишуть у "всепереможці"?"


Комментарии

Оставить комментарий