<span class=' bold ' >С.О. Саакашвілі як маніпуляції дорослої влади над політичними дітьми </span>
01 августа 2018

С.О. Саакашвілі як маніпуляції дорослої влади над політичними дітьми


Станислав Овчаренко

Див. відео: Про цивілізаційний вибір взагалі і до чого вибори в Україні?

http://svetiteni.com.ua/pro-tsivilizatsiyniy-vibir-vzagali-i-do-chogo-vibori-v-ukraini

Саакашвілі як вияв маніпулятивної технології дорослої влади над політичними дітьми чи підлітками так званого "громадянського суспільства"...

27 июля 2017г.
Позбавлення Саакашвілі громадянства якось затулило факт ВБИВСТВА атошників в Дніпрі. 
Не помітили?
Якось не дійшло, що Саакашвілі ВЖЕ громадянин України - отже його "можна" позбавити громадянства лише на загальних підставах, як мене, наприклад, чи вас. 
Не дійшло? 
Закордон зреагував мляво, бо це - правовий абсурд навіть для Порошенка. 
Отже - полум'я пристрастей навколо громадянства викликає необхідність пригадати 2005 рік: чи могли під час помаранчевого майдану уявити - що в тому самому 2005 році був меморандум "Янукович - Ющенко"? І суспільство його не засудило. Коротка пам'ять, відсутність логіки судження через загальну байдужість до суті справи. 
Якщо так - то і обєктивна реальність "наплювала" на агресивно темних людей. 
Не скажу, що "позбавлення громадянства" - технологія влади та навколо неї - але згадайте - Саакашвілі старанно уникав підтримки Тимошенко. Його послідовники - паплюжать її. Не треба нічого забувати та вибудовувати логічний ланцюжок подій. І все стає на свої місця. Олігархічна влада за великі гроші намагається виграти на чергових виборах - і не лише шляхом фальсифікацій - але і чесними очима постраждалих. 
Якось забули про тарифи, про приватних виконавців, про вбивтих - тобто нас переводять у режим колективної відповідальності, кругової поруки, що притаманно для деспотичних держав. 
Влада, повторюю - на багато голів доросліше нашого "громадянського суспільства" - вона продовжує вбивати та маніпулювати. У нас тим часом те саме - "без прапорів, "не виступати проти законнно(?) обраної влади", "путін нападе" - про що пробекав командир взводу нацгвардії(!). Йому дозволили чи доручили? Якщо ми протестуємо - нам влада ставить умови - бути лише неструктурованим натовпом "без прапорів, партій, лідерів, політики, насилля". все це нам забезпечать з боку влади. 
Навіть протестного лідера - також! Тільки треба його зробити "трохи мучеником"...
На закуску: Ідеальний варіант:протистояння клоунів громадянського суспільства "Савченко - Ляшко". Це якщо більш серйозний другий номер не пройде...
Якщо не допоможе - розпалять мовне протистояння "Дроздов - Романенко". Пам'ятаєте "Дістали!" часів Тимошенко (2005). Це - Юрій Романенко. А згода відмовитися від територіальної цілісності та підтримка влади? Це - Дроздов. 
Так і живемо. Політичний пінг-понг з політичними (і культурними) дітьми.

 


Комментарии

Оставить комментарий