<span class=' bold ' >С.О. Саакашвілі як фактичний творець " />
14 сентября 2018

С.О. Саакашвілі як фактичний творець "технічного проекту" перед виборами


Станислав Овчаренко

Див.відео: Україна і світ. Про наявну маячню та приховану реальність історії

http://svetiteni.com.ua/ukraina-i-svit-pro-nayavnu-mayachnyu-ta-prikhovanu-realnist-istorii

Про необхідність ОДНОГО лідера у переламний період історії (Саакашвілі та Тимошенко)

Найважливіша думка: Юлія Тимошенко зауважила, що вони з Саакашвілі - політичні суперники. Але для перемоги над ворогом потрібно комусь у командній грі поступитися "першолідерством". Тобто хтось повинен підпорядкуватися іншому. Демонстративно. Не - вийде? Саакашвілі програє - бо він неукорінений в Україні. А Тимошенко втратить на боротьбі (невідворотної) з Саакашвілі. Бо у такій боротьбі потрібна ЄДНІСТЬ та "единоначалие" (рос. мовою). У всіх переможних проектах в інших країнах лідер процесу був ОДИН! Коли Нельсон Мандела сидів - його не "підсижували" на чолі АНК (Африканського національного конгресу). Так було і є усюди. Араби краще б"ють один одного, ніж когось іншого. Тогшо і програють регулярно.

Проте Юлія Тимошенко НЕ МОЖЕ запропонувати Саакашвілі поступитися їй лідерством в президентській гонці - бо здебільшого прибічники Саакашвілі складаються з недоброзичливців, навіть ненависників Юлії Тимошенко - і його "не зрозуміють". І думка прибічників для нього важливіше, ніж союз з Тимошенко проти олігархії Порошенка. Отже - Саакашвілі І НЕ ДУМАЄ боротися проти Порошенка - тим більше, що сам не може висуватися на президента України. Так що проект "Руху нових сил" - ШТУЧНО створений саме проти Тимошенко. І його заявлені цілі - позірні, уявні - несправжні.

У Вірменії Пашинян може перемагати та щось робити - тому, що він - ОДИН лідер, його не "підсиджують" - а голвне - його підтримує громадянське суспільство Вірменії - йому є на кого спиратися.  Комментарии

Оставить комментарий