<span class=' bold ' >С.О. Роздвоєння свідомості мужнього воїна...</span>
16 октября 2018

С.О. Роздвоєння свідомості мужнього воїна...


Станислав Овчаренко

Див.відео: Україна і світ. Про наявну маячню та приховану реальність історії

http://svetiteni.com.ua/ukraina-i-svit-pro-nayavnu-mayachnyu-ta-prikhovanu-realnist-istorii

1. Яскравий історичний приклад - як мужній воїн на фронті виявляється як бепорадний громадянин, якого може бити, навіть вбити будь-який хуліган чи мент. 
Це - випадок того, що усім все майже ясно - але люди готові як приречені йти до в'язниць за захист своєї Батьківщини. Дива в історії не буває - ефект прецеденту діє усюди та завжди - якщо можна вбити Сашка Білого та ЛІсника - можна також кожного з нас. А статтю та приводи до цього можна завжди знайти. Ідіоти з "народу" хочуть ще зняти недоторканність з народних депутатів - природного бар'єру на шляху потнеційного диктатора. Ті ж самі люди з "народу" хочуть, щоб була спрощена система влади навколо диктатора - щоб потім потрапити у ще більшу залежність від диктатора. Хочуть "без партій та політики" "без прапорів" - але альтернативою є не демократія та воля - а влада кримінальних олігархічних кланів. 
Весь час звертаються до "пана президента" та "уряду" - але влада олігархії не є владою держави взагалі - тому до них звертатися марно - вони геть знеособлені. 
Нам не від них щось треба, нам їх самих не треба. 
Але якщо так - то їх захисники теж НЕ НАШІ. І їх менти, і їх ідеологи типу Портнікова, які захист олігархії прикривають гучним "патріотизмом". 
У нас "гібридність" вчинків через шизофренічність самого суспільства - коли хочуть взаємовиключних речей... Це іноді жінки хочуть від чоловіків рис, які в одінй особистості майже не поєднуються...

2. Виходить, що попереду у наших бійців - не відпочинок та заслужені пенсії та нагороди - а в'язниця, розстріли як Сашка Білого та Костакова. Виходить, що без нової революції бійців чекають тюрми та злидні. І все починається з головнокомандувача - який наостанок повинен "злити" усіх, хто воював з Росією та сепаратистами. Чи краще не давати себе судити продажним ментам та суддям? Адже вони - спільники сепаратистів? Отже - головна проблема - не зовнішній, а внутрішній ворог? І без подолання внутрішнього ворога зовнішнього не подолати. Їх і розрізнити важко! Чи є інші варанти розвитку подій - і наш президент з прем'єром - справжні патріоти, якими можна пишатися? Порошенко - наш Маннергейм чи Бен-Гуріон?


Комментарии

Оставить комментарий