<span class=' bold ' >С.О. Російський реванш - чи утримання олігархічного консенсусу?</span>
04 июня 2019

С.О. Російський реванш - чи утримання олігархічного консенсусу?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

Зараз олігархічне засилля небезпечніше за російський реванш - навпаки, російський "реванш" є лише відмазкою для колаборації з олігархічною верхівкою України. Ця ШТУЧНА війна є відмазкою для Путіна - щоб відволікати росіян від внутрішніх проблем, у нас тепер і Зеленський домовляється з Кучмою - "батьком" Януковича та Ющенка - щоб влада олігархії ніяк не переривалася. Клас олігархії висунув багато "дублюючих" лідерів та команд для введення в оману населення - до моменту, коли вУкраїні залишаться лише пенсіонери та охоронці влади. Ми йдемо до національної катастрофи. Населення навряд чи отримає полегшення (тарифи, пенсії) - але задурене все ж проголосує "в надії на краще" за "слуг народу" та їх ситуативних союзників з дублюючих команд.Серед дублюючих лідерів - і Андрій Сенченко, який вже отримав схвалення Данилюка та Портнікова (це вже моральне дно).

Справа у тому, що шноземна навала більш очевидна для пересічного громадянина, ніж влада олігархії, яка успішно маскується під різними ликами - як колись партійна номенклатура маскувалася під різновид "інтелігенції" чи навіть робітників(!). Проте наразі - якщо здатність путінської Росії до реваншу слабне - то олігархічну владу локалізувати та знищити набагато важче - бо та здатна відтворюватися під різними ликами, масками...

Саме тому олігархія щосили маскується в подобі "патріотів" - йменуючи супротивників "зрадниками" - бо, звісно, хто проти "патріотів" - той зрадник...Андрій Сенченко став черговою фігурою такого "патріотизму" - який налаштований захищати існуючий лад. 

 


Комментарии

Оставить комментарий