<span class=' bold ' >С.О. Рейтинг Ю. Тимошенко та її партії - гальмо для дочасних виборів </span>
15 января 2017

С.О. Рейтинг Ю. Тимошенко та її партії - гальмо для дочасних виборів


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Україна: Що чекає - "Чорний лебідь" чи соціальна пустеля?"  

http://svetiteni.com.ua/ukraina-scho-chekae---chorniy-lebid---chi-sotsialna-pustelya 

 

Про що думається, прочитавши навіть Пояркова: 
1. Зараз майже УСІ "опозиційні" партії роблять ВСЕ, щоб не нашкодити Порошенку - бо цим, на їх думку, скористається "Батьківщина" та Юлія Тимошенко, яка має найвищий рейтинг. Навіть "Свобода" та інші "герої" будуть до останнього підтримувати владу олігархії - аби не допустити розгром олігархії та приходу до влади Ю. Тимошенко. Прийде вона чи ні - але передусім зараз - підтримати Порошенка. Як в 2005 році усі гриценки та тягнибоки з забужками-капрановими підтримали Ющенка в його підтримці Януковича. Кличко був в 2010 році на інавгурації Януковича. НІХТО - ні Яценюк, ні інші не підтримали ЮВТ проти Януковича а потім - Порошенка. 
Зараз - ТЕ САМЕ. 

 

2. Філатов, Корбан, Коломойський та інші ладні об'єднуватися хоч з чортом - але не з Тимошенко. 
Але цікаво - що за ці довгі вже роки політична тусовка так і не змогла висунути видатну особистість. Усі сили розтринькуються на звірячу ненависть до ЮВТ. Тут і клоун Ляшко згодиться, і "інтелектуал" Портніков... 
Але обвал режиму може трапитися зненацька - як з Чаушеску (не маю навіть на увазі вбивство) - просто раптовість події. І всілякі найєми-лещенки-сюмар-лозові щезнуть дійсно як роса на сонці. 
І Порошенко зіткнеться з обставинами, які не зможе проконтролювати, навіть осмислити.

 

3. Саме тому відстрочення подій лише посилить енергію вибуху. Зрозуміло - через еміграцію кращих та розорення малого та середнього бізнесу стихійний чинник буде більш виразний - але все одно, ті, хто має здібності до мислення та самоорганізації - внесуть організованність у рух спротиву. Але все буде зненацька. 
Як було навіть колись з Богданом Хмельницьким - там теж ніхто "такого" не чекав...
Як писав колись російський поет Микола Некрасов: 
Буря бы грянула что ли, 
Чаша с краями полна! 
І це вже не залежить ні від мене ні від Порошенка - ні навіть Юлії Тимошенко. 
До речі - важко уявити її при владі через вибори: у нас ладні мучитися та вмерти у звичному порядку речей, чи винайти щось незвичне...


Комментарии

Оставить комментарий