<span class=' bold ' >С.О. Путін - Донбасу: ласкаво просимо у тоталітарне минуле!  </span>
18 апреля 2014

С.О. Путін - Донбасу: ласкаво просимо у тоталітарне минуле!


Станіслав Овчаренко

Див. відео: "Чи потрібно вводити надзвичайний чи військовий стан, і коли?"

 

1. До примітиву - ще раз: якщо хто буде говорити, що "потрібно поважати Донбас" або "вислухати Донбас" - сміливо знайте, що це ворог - тому, що вони хочуть не так поваги до Донбасу, як Вашого приниження. Та щоб не так слухали їх, як завмерли від страху.

Щоб їх годували - але щоб це виглядало начебто це вони когось годують.

 

2. Ось тоді - кайф! Інакше катарсис не виходить. Люмпени заспокоюються, лише принизивши когось іншого. Таким є кримінальний світ, так близький до тваринного.?

 

3. Ірраціональна любов до путінскої Росії - через те, що Путін покликав їх у минуле - колишній Радянський Союз. Покликав раніше - Придністров'я, Абхазію, Південну Осетію. Набагато раніше ще живий СРСР покликав Корею до себе - і у північній частині Кореї отримали жахливу країну-концтабір. 

 

4. Тепер - перед путінською Росією постало завдання вчитися у Північної Кореї - завчити вчення чучхе - здатність жити в умовах світової ізоляції і робити вигляд що щасливі. Бо стратять у збочений спосіб - вогнеметом, дикими звірами у вол'єрі....

 

5. А Соня Кошкіна вже тягне ту ж саму пісню: "Ми усі однакові!". Тобто - якщо на Сході ідеологічні штампи та стереотипи - то на Заході (у нас, тобто в Києві) - також. Це така прихована ідеологічна підтримка регіоналів Ахметова в Донбасі.       

 

6. Заплутанність у тому, що росіяни звикли не берегти як чуже населення, так і власне. Вони готові вбивати та бути вбитими. Українці ж до війни психологічно не готові. Ні, вони готові "захищати Україну", навіть гинути, вмирати. Але ось так - стріляти у ворога, якого ти побачив, але який наразі не стріляє - важко, дуже важко. Бачили ролики, що якійсь невідомі підходять до танку чи БТР і перешкоджають їх рухові(!?) Якщо вони вороги України - потрібно відкривати вогонь на ураження. Це наслідок того, що наші громадяни не володіють вогнепальною зброєю для самозахисту. Немає звички. У бандитів та спецпризначенців вона є. 

 

7. Саме тому - ці, хто здав свої бойові машини - мусять бути РОЗСТРІЛЯНІ як вороги України. Адже ці машини будуть повернуті проти нас. 

 

8. Ще: хто волає, що "потрібно почути Донбас" - той бреше собі і людям. Нічого там особливо чути, що не було б відомо решті українців. НІЧИМ донбасівці ригіонали та комуністи не відрізняються від решти суспільства крім спотвореної люмпенської свідомості. ЗАРАЗ вони нічого не почують до того моменту, коли їм безпосередньо не будуть загрожувати втратою життя та майна. Тобто - коли буде пізно. 

 

9. Люмпени в принципі нікого не чують і намагання говорити з ними сприймають як слабкість лохів. Хто на Донбасі щось зрозумів - той зрозумів все сам. Лікарку з Чугуєва не можна нічим переконати, крім відповіді по третьому закону Ньютона. Якщо війна - то будь-яка організація, що підтримує триколори - регіонали та комуністи - повинні бути заборонені. А їх керівники - арештовані, крім народних депутатів. але їх оточення повинне бути зачищене. 

 

10. Так вийшло, що я з дитинства був знайомий зблизька з кримінальним середовищем, тому дуже песимістично завжди ставився до "діалогу з ними". Ні, кримінальний світ відрізняється саме тим, що впритул наближається до тваринного. Саме тому після Другої Світової війни нацистські зличинці були приречені на покарання без строку давності. Ще раз: хто говорить, що "потрібно почути Донбас" - ворог, бо говорить, щоб домовлялися з панівним кримінальним кланом, який там переміг в 90-і роки. 

 

11. Не відбулося ще психологічного зламу у ставленні до смертельних ворогів в Донбасі та з боку путінської Росії. Без рішучої зміни у ході війни говорити з ними марно.

 

12. Щойно дізналися про скасування місцевих виборів у Російській Федерації. Ще один крок до режму чучхе...


Комментарии

Оставить комментарий