<span class=' bold ' >С.О. Просвітництво про цивілізаційне протистояння</span>
28 февраля 2020

С.О. Просвітництво про цивілізаційне протистояння


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Навіщо взагалі "просвітництво"? Якщо копнутися - щоб потім можна було БЕЗПОСЕРЕДНЬО перейти до масових практичних дій по визволенню України від залишків комунізму та олігархічного посткомунізму. При цьому результатом просвітництва повинна бути ЯСНІСТЬ УСВІДОМЛЕННЯ - чого домагатися та проти кого боротися - і щоб це не викликало зайвих суперечок, дріб'язкових сперечань. Тоді на заваді будуть не світоглядні перепони - а лише ВОЛЬОВІ та ПРАКТИЧНІ висновки - "здатні" чи "нездатні" "наважуємося" чи "не наважуємося" - тобто це стосуватиметься не вибору вектору, не світоглядних протиріч - а лише проявів ВОЛІ. І тільки в ОСТАННЬОМУ випадку починає працювати саме моральний фактор. Моральні визначення завжди виявляються в останню чергу...

1. Взагалі немає суто "хороших" чи "поганих" людей, подій суспільств. Багато що може бути позитивним в одному відношенні - і негативним в іншому.

2. Якщо накопичився негатив - це НАША проблема! Недогледіли.

3. Адже перед Голодомором селян грабували НЕОДНОРАЗОВО - не реагували.

4. В такому разі - вороги наших ворогів - наші ТИМЧАСОВІ друзі. Згадайте - під час Другої Світової війни ворог комунізму Черчілль підтримав Сталіна проти Гітлера, Америка під час війни в Афганістані підтримала ісламістських терористів проти радянських військ - потім вже воювала проти ісламістів після 2001 року.

5. Мені доводилося в радянських колективах бути в психологічній ізоляції - я намагався миритися з одними - щоб протистояти іншим.

6. Тобто - конфліктні ситуації мають свою "ієрархію" - спочатку упоратися з одними, потім з другими...

7. Зараз у України головний ворог Росія - саме через мовну та національну спорідненність - це нам заважає і дуже.

8. Але різниця між нами - НЕ мовна, а соціокультурна - ми належимо до різних цивілізацій.

9. Просто Україна - слабка ланка західної цивілізації і межа між цивілізаціями проходить ВСЕРЕДИНІ України. У нас війна НЕ держав, а цивілізацій, які представлені нашими державами.

10. Зеленський, як і Порошенко належать до "русского мира", тому є нашими ворогами.


Комментарии

Оставить комментарий