<span class=' bold ' >С.О. Про внутрішні причини історичних катастроф </span>
24 июля 2018

С.О. Про внутрішні причини історичних катастроф


Станислав Овчаренко

Див. відео: Україна - вибори: напередодні хаосу чи масового зачищення?

http://svetiteni.com.ua/ukraina---vibori-naperedodni-khaosu-chi-masovogo-zachischennya

Дещо історико-філософське - не можна обдурити природу речей, навіть удаваною "справедливістю" чи "правдою" - тобто викривленою уявою про істину в науці, філософії чи мистецтві. Але байдужість до світу обертається байдужістю самого світу до вас...

Природу речей обдурити не можна: можна стати в світі "царем звірів" - на тебе ніхто не нападає, можно дещо розслабитися та насолоджуватися життям. І на якусь мить уявити, що в світі немає ніякого зла чи ще більш сильного звіра. І захисні механізми суспільства чи природного організму атрофуються через (тимчасове) невикористання - і здається, що Бармалея можна нагодувати мармеладом та шоколадом. Чи помиями. 
Але ж ні: коли сильне суспільство розслабилося - воно СТРИМУЄ дію захисних механізмів та дію агентів такого механізму - і, нарешті, настає мить - коли йде неочікувана навала нових дикунів. І "мультикультуралізм" вже буяє, вже не можна давати відсіч дикунам, "бо усі мають рівні права" (хоча дикуни про права нічого не чули). І тут Євген Панасенков правий: Європа і все, що до неї належить - буде сильно потерпати через ідіотську "толерантність". 
Скоро - століття Жовтневого перевороту з мільонними жертвами та руйнуванням. Але мало хто знає, що перед революцією дворяни відчували "комплекс провини перед народом" через жахливий його стан. І саме серед дворян революція мала солідний кістяк керівників революції. Усіх партій. І Нєкрасов закликав до любові до народу, і Достоєвський пропаагував ідею, що "народ в глибині душі несе особливу мудрість". Керенський намагався ненасиллям звернутися до "глибинної мудрості народу" - і став клоуном на політичній арені. Але більшовики - саме ті, що не заморочувалися гуманізмом та любов'ю до народу - і виграли війну. Якось забули, що народ ПІДТРИМУВАВ більшовицький терор! Перечитайте класику Х1Х століття! Вже Белінський говорив про необхідність знищення половини людства задля справедливості чи ще чогось. Ці ідеї були у відкритому ужитку. Перечитайте "Мати" Горького - там Андрій Находка обіцяє "забризкати небо кров'ю...і земля вспіниться тією кров'ю" (1906р). Перечитайте - там це є. Зараз ІДІЛ теж обіцяє щось подібне - ми усі для них на одне лице - і вони радісно приписують СОБІ подвиги терактів у Франції. Я навіть думаю, що вони прибріхують. Так циклічно живе і природа, і суспільство.


Комментарии

Оставить комментарий