<span class=' bold ' >С.О. Про Тетяну Чорновол як приклад пристосуванства під час війни</span>
31 августа 2018

С.О. Про Тетяну Чорновол як приклад пристосуванства під час війни


Станислав Овчаренко

Див. відео: Що спільного між Порошенком, Путіним та Трампом?

http://svetiteni.com.ua/scho-spilnogo-mizh-poroshenkom-putinim-ta-trampom

Ще 10 грудня 2017 року я ясно висловився про героїв внутрішнього фронту:
До речі - про Тетяну Чорновіл:
Порівняйте, будь ласка, статки народного депутата - і молодшого офіцера в українській армії. І Тетяна Чорновіл згодна стрімко спуститися вниз по соціальній (майже фіеодальній) драбині вниз? Після того, як вона багато чого заробила, співробітничаючи з Пашинським та людьми з БПП?

Але додамо - в армії є КАДРОВІ офіцери, що закінчують військові училища впродовж 4-5 років, а є - ті, що навчаються за програмами військових кафедр цивільних вишів. Я проходив таку саму підготовку офіцера запасу і ніколи не вважав себе справжнім офіцером - але в радянський час мене ніхто не питав - хочу я навчатися на кафедрі - чи ні. У нас таких називали "піджаками" чи "партизанами". Таня - типовий "партизан". Але політичний. 
За раз на тиждень впродовж 2-3 років справжнім військовим не станеш.

Але це не для Чорновіл: вона - держчиновник високого рангу, тому може претендувати на посаду у військовій бюрократії вищого рангу. Прийняла присягу, офіцер, має досвід служби та праці з Пашинським та в комітеті по обороні - так що готова буде САМА приймати участь у розкраданні державного майна. Білозерська - не депутат, їй доведеться багато напружуватися, щоб теж приєднатис до керівництва потоками ресурсів. Але у скрутний для олігархії час від них обох зможуть вимагати стати катами на користь олігархічної влади. 
Готуються...

"І Ярош і Олена Білозерська ясно висловилися. І той і інша - начебто проти протистояння по обидві боки майдану чи барикади. Але це - позірна безсторонність: стріляти згодні лише по протестантах, але щосили удавати "безсторонність". Так робили в 2010 році УСІ, хто не наважувався відкрито підтримувати кримінального злочинця Януковича - від Забужко, Гриценка, Яценюка до Тягнибока. Так робили "безсторонньо" в 2014 році, підтримуючи Порошенка - міністра в уряді Януковича. Тепер теж роблять вигляд, що їм "надоїло" протистояння на внутрішньому фронті, який реально ічснує. Насправді - Ярош та Білозерська - ладні стріляти в НАС - щоб мати статки Гелетея, Охендовського, Ляшка... Тобто - хоч трішечки наблизитися до рівня життя наших олігархів чи їх обслуги - Ричкової, Чорновіл, Берез, клоунів Гаврилюка та Барни..."


Комментарии

Оставить комментарий