<span class=' bold ' >С.О. Про так званий популізм</span>
09 апреля 2018

С.О. Про так званий популізм


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Рік до виборів президента можливості та глухі кути розвитку"

http://svetiteni.com".ua/rik-do-viboriv-prezidenta-mozhlivosti-ta-glukhi-kuti-rozvitku

Тут намекают о популизме Юлии Тимошенко и о том, что пенсии поднять нельзя иначе, как печатая купюры: Это речь - не о пенсионерах - а о "популизме" Юлии Тимошенко, троллирование её. Она по образованию экономист и знает не хуже тролля, что просто "напечатать деньги" нельзя. Но тролль - гений, он знает, что ложь лучше проглатывается "между строк" "между прочим", намёком "ну вы же понимаете...". Нет - не напечатания, а путём перераспределения богатства от олигархии к населению. Об этом "умно" молчат. Сейчас много вбросов троллей от олигархии Минстеця и волонтёров от Минстеця.

1. Якщо виокремити людей, що застосовують слово "популіст" - помилки в людях різко скоротяться. Заздалегідь. Адже кожна політична сила відбиває не так інтеллект, розуміння, як зацікавленість, вмотивованість на боці тієї чи іншої соціальної групи чи класу. 
2. Не випадкво існує не лише наука економіка, але і політекономія - тому, що враховується також і матеріальна (отже - і інтелектуальна) зацікавленість у успіхах та поразках одних класів та соціальних груп ЗА РАХУНОК ІНШИХ. 
3. Якщо явно хочуть собі пріоритету за рахунок інших - одразу вигадують штучні слова, які нічого не пояснюють, а лише вводять в оману, бо спираються на емоції. 
4. Наприклад: після 1917 року більшовики теж проголошували мету процвітання економіки (соціалістичної). 
Чаянов одразу став розробляти теорію раціонального ведення сільського господарства, де було місце навіть кооперативам.
Що з ним зробили? Вбили. 
Кондрат'єв, геніальний російський економіст, якого цінували в усьому світі теж розробив "криві Кондрат'єва", якими користуються вчені та спеціалісти Заходу. 
Що з ним зробили? Вбили, звичайно. 
5. Така от політекономія - бо були популістами - хотіли, щоб БІЛЬШІСТЬ власників мали зиск в виробництві та були зацікавлені у рості виробництва. Якщо вони хотіли добра для більшості - звісно, вони популісти. 
6. Популізм - є відбивання економічних та інших інтересів БІЛЬШОСТІ народу, а не маленької купки бандитів - від більшовиків до порошенківсько-путінських. Адже олігархія - це суцільно криміналізована партноменклатура радянських часів з домішком "чистих" злочинців (в смислі соціального прошарку).


Комментарии

Оставить комментарий