<span class=' bold ' >С.О. Про союзників Тимошенко та нового народного героя Саакашвілі... </span>
31 августа 2017

С.О. Про союзників Тимошенко та нового народного героя Саакашвілі...


 

Станислав Овчаренко

Див. відео: "Україна. Чи є Трамп нашим союзником? А США в цілому?" 

http://svetiteni.com.ua/ukraina-chi-e-tramp-nashim-soyuznikom-a-ssha-v-tsilomu 

 

1. Багато дурні, яку вважають "інтригою". Цинічним баригою від журналістики, навіть блазнем є Дмитро Гордон - який бовкнув, що "Тимошенко домовляється з Аваковим". Якби це було правдою - це було б жахливою помилкою: на совісті Авакова усі злочини міліції-поліції, включаючи вбивство Лісника та Білого. І тоді, в 2014 році Аваков був на боці Євдокимова - що керував вбивством. І потім - відбір кадрів з "Беркуту" у поліцію - та витіснення добровольців. Формально Авков підлягає не президентові, а Кабміну, у даному випадку - Гройсманові. 
Так що Дмитро Гордон - боєць дезінформаційного фронту олігархії проти громадянського суспільства. 
Доказ: він проголосив, що основними кандидатами на президента є Порошенко, Гройсман(?) та Аваков(?). Так що це - прокол. 
Ясно одне: "по правилам" боротьби не буде - буде лише проти правил. Треба зауважити - що проти Саакашвілі інформаційна війна НЕ ведеться. Але "позбавлення громадянства" президентом - це надмірний захід, який не так робить Саакашвілі героєм, як президента - клоуном. Адже потрібно буде розіграти повернення назад вже як штатного Робін Гуда. Але щось пішло не так - кількість грошей на спецоперації не перелилися у надмір інтелекту учасників - вже надто брудні та деградовані учасники передвиборчої спецоперації. Навальний в Росії сяк-так вийшов, але Саакашвілі - якось не склеюється - Україна - не Росія. 
Я колись писав - що тарифна політика, тепер ціна на автогаз - вже влада переграє саму себе - і допомагає НАМ остаточно перемогти олігархію. 
Адже без реформи армії, поліції СБУ зовнішнього ворога НЕ перемогти. Але дебільність витівок політтехнологів влади наростатиме - у багато що самі ж і повірять. Давно помічено, що бійці дезінформаційного фронут САМІ отруюються власною легендою про себе та суспільство. 
Так що дуже багато що влада сама все зробить за нас. Подякуємо їй за це - і чекаємо. 
Адже життя при них дійсно стає нестерпним. Але "вони" - не сталіни, ні. Для цього потрібно вбити багато, дуже багато людей. Для цього потрібна хоча б тінь ідеї, ідеології. Її - намє. Суцільна ментальна ідеологічна порожнеча. 
Так що - не звертаємо увагу на все, про що говорять "звідтіля". Це - білий шум...

2. Порошенко и др. надо успеть им надуть очередную куклу, совершив показательное избиение и превратив в героя. Для этого можно устроить даже показательный арест, следы пыток оставить на теле - киношники знают, как это делать. Наши избиратели имеют короткую память - авось получится. ведь на кону - огромные деньги и власть. Все забыли - как трудно было Ельцину подыскать премьера после Степашина и ещё кого-то. подобрали с пола Путина - тот и был назначен кумиром. В Украине, если кто помнит - был премьер, который всем наскучил и надоел скукой и бездарностью (я уже забыл его фамилию). Кучма должен был назначить Ющенко и Тимошенко. Последние могли найти деньги на Западе в 2000 году. Так что сейчас упорно ищут народного контролируемого героя. Кто? Ляшко, Кива, Саакашвили, Боровик? Нужны ИМ свежие незамутнённые лица. Ведь выборы можно и не смочь сфальсифицировать как следует. Так что у президента и его окружения - головоломка - как решить квадратуру круга? Найти "своего" - но не запачканного? Интрига под одеялом.
Добавление: 
В политике часто происходят параллельные процессы. Поэтому выборов (вменяемых) Порошенко не допустит действительно. Но параллельно будут искать запасного игрока на политическом поле. Если не найдут - прибегут к голому насилию. Почитайте Дурдом и другие блоги - истерика необычайная. Поэтому будет много рывков и стенаний. И - дикой ненависти! Сверху. Режим не может позволить себе упустить власть хоть на минуту.
 


Комментарии

Оставить комментарий