<span class=' bold ' >С.О. Про принципову неповторюваність революційних подій у світі </span>
24 июля 2018

С.О. Про принципову неповторюваність революційних подій у світі


Станислав Овчаренко

Див. відео: Україна - вибори: напередодні хаосу чи масового зачищення?

http://svetiteni.com.ua/ukraina---vibori-naperedodni-khaosu-chi-masovogo-zachischennya

1. У нас весь час вважають, що "те, що можна зробити в одній країні - можна так само зробити і в іншій". Величезна помилка, яку весь час повторюють політичні діячі, які налаштовуються робити революції в інших країнах - після того, як щось вдалося зробити у власній.

2. Класичний приклад: після перемоги на Кубі - Че Гевара вважав, що таку саму революцію можна вчинити і в Болівії - де і загинув. Звісно - в Болівії нещодавно перемогли такі самі сили - але це вже було дуже-дуже згодом!

3. Інший приклад: Ленінові та його соратникам вдалося на німецькі та турецькі гроші Парвуса вчинити революцію 1917 року в Російській імперії. Думали: так само можна профінансувати та підготовити революцію в Німеччині, Польщі, Словаччині, Угорщині, молжливо навіть в Італії та Франції...

4. НІЧОГО не вийшло - не було внутрішніх умов для революції навіть за гроші. Це зворотньо доводить, що німецькі гроші НЕ були причиною революції в жовтні 1917 року, хоча і сприяли цьому. Адже до революції 1917 року суспільство готувалося і його готували майже все Х1Х століття. Про це - забули.

5. Саакашвілі забув, що він переміг НЕ в результаті виборів - а в результаті перевороту "революції троянд". Це було зроблено відносно м'якою силою. Він, як Че Гевара - вирішив, що може повторити цей досвід, ставши губернатором Одеської області, де він скоріше себе скомпрометував (звичайно, вимушеним, але недалекоглядним) співробітництвом з Порошенком.

6. В Україні на даний момент НЕМАЄ революційної ситуації - тому і його зусилля закінчилися майже нічим. Ветеранів війни поставили на коліна перед Верховною Радою. Саме тому наші революціонери вимушені діяти в умовах відсутності революційної ситуації - тобто на виборах. Юлія Тимошенко теж вимушена маневрувати, бо маси не тільки її не підтримують, але і САМИХ СЕБЕ також.

7. Вірменія - нам НЕ приклад: В 1999 році був розстріляний парламент - отже запал протесту був великий. Зараз, на очах, Нікол Пашинян НЕ вигравав вибори (його фракція в парламенті - маленька, виграла Республіканська партія скинутого революцією прем'єра). Отже - Пашинян має за собою народ, який його підтримав. Тобто - Пашинян прийшов до влади у неюридичний спосіб, як і Саакашвілі в 2003 році в Грузії.

8. Отже - справа не в лідерові, а в народі, в суспільстві, яке - первинне по відношенню до партій та політичних лідерів. Ленін правильно писав, що революція - це рух мільйонних мас, тоді і лідерам є що робити, і мати "бульйон революційних керівників". Але це - залежить від стану національної культури мислення. Вірменія та Грузія - ДУЖЕ старі держави - ще з часів Римської республіки, навіть не імперії! У нас же успішно продукується гранична психологічна, культурна наївність, недалекоглядність - які нас регулярно відволікають від чогось дійсно важливого. Ось в Дніпрі та Києві крушать приватні підприємства - а пострілів у відповідь немає. Захист країни починається із захисту власних статків усіма можливими засобами. Якби грабіж був смертельно небезпечним - поменшало б і рекетирів і рейдерів, і колекторів...


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий