<span class=' bold ' >С.О. Про побутове мислення та досвід історії</span>
17 ноября 2017

С.О. Про побутове мислення та досвід історії


Станислав Овчаренко

Див. відео:"Що змінилося, а що ні за сто років після Жовтневої революції 1917 року?" 

http://svetiteni.com.ua/scho-zminilosya-a-scho-ni-za-sto-rokiv-pislya-zhovtnevoi-revolyutsii-1917-roku

 Я часто нагадую про те, що не можна на чисто побутовому рівні розуміти сучасні події, у тому числі політичні. Є ще невігласи, які хочуть "скасувати депутатську недоторканність", "скоротити кількість депутатів" чи навіть "розстріляти". У вірменії розстріляли - краще стало від рішучих невігласів? Адже розчистили шлях для диктаторів - які теж проти парламентів - як Ленін чи Гітлер. Заперечував проти виборів також свого часу Фідель Кастро... У нас досі люди живуть як в духовному безповітряному просторі та вигадують чудні теорії 2полтики без політиків", "партії без лідерів та прапорів". "Нові обличчя", які невідомо звідкіля взялися та не відібрані подіями... У нас стільки нісенітниць в головах - що потрібно не 20, не 40 років, а більше - щоб українці щось зрозуміли елементарне. Адже досить лише уважно прочитати підручники за середню школу...Підозрюю, що багато для кого немає ні минулого, ні майбутнього, ні сусідів на Землі, ні Космосу. Тут весь час говорять про мову: але важливо ще і те, ЩО САМЕ ти збираєшся цією мовою промовляти? Порошенко та Янукович мову знають. Порошенко навіть англійську знає. 
Але він добре, дуже добре знає наші вади - і непогано користується нашими слабкостями. Так що дійсно йому довго, довго ще нічого не буде загрожувати. Зараз головний ворог не на сході, а саме в Києві - але це дійде ще не скоро.
Дуже, дуже погано, коли люди з побутовими пізнаннями з історії починають "творити історію" навіть з найчеснішими намірами. Це - в Україні, де фактично відсутні цілі сектори інтелектуального виробництва та творчості. Дуже важко щось доводити, якщо тут не факти та фактичні знання - а якійсь моральні та "патріотичні" міркування. Якщо трипільці були в ШОСТОМУ тисячолітті до нашої ери - то вони ніякі не українці, до речі і не слов'яни взагалі, і не германці теж. За цей ДУЖЕ довгий час народи мігрували змішувалися та кристалізувалися, знову змішувалися, деякі щезали зовсім і залишки мертвих мов та народів знову мігрували та перехрещувалися багато-багато разів. Від "чистих" трипільців взагалі НІЧОГО не залишилося - це НЕ наші предки, або лише частково предки - нехай генетики та антропологи розбираються. Ось римляни були до У століття, а в Х столітті їх НЕ було! Ті геніальні стародавні греки теж НЕ є предками нинішніх бездарних сучасних православних греків. Історія надто грагічна, щоб її розвазувати не лише дітям, але і дорослим з дитячими поглядами. Я весь час щось читаю про трипільців - і автори автоматично вигялдають як нахабні інфантіли в історії. Нехай займаються українською політикою, яка ще не вйшла з дитячого періоду розвитку.


Комментарии

Оставить комментарий