<span class=' bold ' >С.О. Про передчасність " />
25 апреля 2020

С.О. Про передчасність "Нового Курсу" Юлії Тимошенко


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Я ще до виборів казав, що "Новий курс" - це добре. Але, не подолавши олігархічний устрій держави - говорити про чесні вибори чи вибори взагалі - марно. Усі плани по створенню нової держави без повалення олігархічного ладу - марна справа. Сто років тому Антон Денікін створив группу фахівців, яка почала думати - "як жити після більшовиків". Це було якраз перед рішучим розгромом самого Денікіна Червоною Армією. Так було - історія повторюється.

Тому підрахунок голосів під владою олігархів (не лише Порошенка) - це фейк. Ніхто втрачати владу через "мирні" виборчі бюлетені не буде. Шкода, що НІХТО не відгукнувся на класично промовлені ідеї Олега Мужчиля. Доки не буде повалений олігархічний лад - ніякі вибори на пострадянському просторі не мають сенсу. Якщо в 1991 році не повалили комуністів - вони перетворилися на кримінальних олігархів - все одно доведеться їх скидати або тікати за кордон від могильних червів української нації.
Отже - якщо змогли грубо намалювати екзіт-поли, а потім підігнати під них результати виборів (ЦВК - 12 з 17 є люди Порошенка) - то Зеленський, я дійшов висновку, НЕ буде президентом - що, Порошенко дарма витрачав гроші? Що - втрачати гроші за час панування?
Якщо так - то парламентські вибори теж будуть намальовані - до того часу будуть зачищати політичний простір - дива не буває.
Тому сюжет єдиний: або еміграція, або повалення олігархічного ладу. Це - для нормальних людей.
Доля інших "простих, пересічних", яким все байдуже для себе і своїх дітей - отримають те, на що дійсно заслуговують. Олігархічний лад САМ не впаде.
Дивіться на Вірменію: Пашинян прийшов до влади проти олігархів НЕ в результаті виборів. Це - перший приклад перемоги над олігархією. Саакашвілі помилився, залишивши олігархію недоторканою. Пашинян взяв до уваги помилки Саакашвілі.
Порошенко - гарантія кінця держави Україна.
Якщо все ж Зеленський буде - для революції це буде краще. Тому що для революції потрібен слабкий диктатор, краще ніякий диктатор - типу Керенського 1917 року. Тому підтримаємо Зеленського - його легше буде скинути.
Підтримуємо Зеленського! Щоб його одразу скинути.
До Нового Курсу потрібно додати:
1. Знищення олігархічного ладу та експропріація олігархів
2. Право на володіння кожним громадянином короткоствольною вогнепальною зброєю - проти кримінальних злочинців
3. Кримінальне покарання усіх, хто так чи інакше співпрацював з ворогом - включаючи економічні зв'язки з Росією. Зміна складу ГШ, МО, СБУ
4. На час проведення таких реформ - потрібен тимчасовий уряд, який вичистить держапарат від усіх, хто співробітничав з олігархічною владою та приймав участь у пограбуванні народу.
5. Потрібен український Моссад з такими ж функціями, як у ізраїльським. Взагалі Ізраїль та Вірменія - наші вчителі.
Це - щоб знати, заради чого кудись пнутися.
34Володимир Панічковський, Наталия Иванова и ещё 32
Комментарии: 6
Поделились: 10
Нравится
Комментировать
Поделиться

Комментарии


Комментарии

Оставить комментарий