<span class=' bold ' >С.О. Про марність символічних акцій між трагедією та катастрофою </span>
12 января 2019

С.О. Про марність символічних акцій між трагедією та катастрофою


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Несумісність культур Росії та України та прогноз подій на наступний рік"

http://svetiteni.com.ua/nesumisnist-kultur-rosii-ta-ukraini-ta-prognoz-podiy-na-nastupniy-rik

Про марність символічних акцій в умовах між трагедією та катастрофою (по вірним словам Небоженка):

Спитаю: як ставляться "справжні націоналісти" до такого стану, коли у одних українців після цифри лише три нулі, а у маленької купки - теж українців - по п'ять, шість та сім нулів? Є два виходи 
1. скротити різницю між цими двома прошарками суспільства
2. проголосити українців з обмаллю нулів у валюти українцями "несправжніми"... Як у Стародавній Спарті - були власне спартанці, а були "ілоти" (не забудемо - ілоти теж були греками...). 
3. Чомусь згадується Котляревський з "Енеїдою": "Своє панство заведем" - чи з гімну "запануєм у своїй сторонці". 
"За заслуги" та "справжню українськість". Звісно - таким Захід ворожий - бо від націоналізмук там перейшли до соціальних завдань розбудови суспільства. У нас "патріоти" в 90-і роки повторювали гасло "розбудови держави". тобто СВОГО теплого місця в держапараті. Подивіться на Тараса Чорновола, Таню Чорновіл, Ричкову, Лавриновича, взагалі на "тушок" нашого парламенту - варто їх пам'ятати. 
Варто пам'ятати, як Юрій Шухевич казав про Тимошенко "нехай сидить!". Про "противсіх". Майже усі націоналісти були серед них в 2010 та 2014 роках. 
Як тільки відбулася державна незалежність України - на черзі були СОЦІАЛЬНІ завдання. Націоналісти їх проігнорували і тоді, і тепер. Доказ: марш ім. Бандери - і в той самий час добровольці СИДЯТЬ! 
В Америці було НЕ так: після завоювання незалежності від Англії - в 1790 році були видані 10 поправок до Конституції (так званий Білль о правах людської особистості. Але ми ПОЗАДУ 1790 року США!


Комментарии

Оставить комментарий