<span class=' bold ' >С.О. Про " />
28 октября 2019

С.О. Про "корифеїв" української олігархії...


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Таки треба слухатися власної інтуїції. В'ятрович закликав не використовувати терміни "голодомор" та "геноцид" по відношенню до влади олігархії Порошенка-Гройсмана-Яценюка та інших.
Як і Ярослав Грицак, Оксана Забужко, ,Олександр Палій та колишні(?) діячі "1 грудня" (корифеї!) - усі так чи інакше відчувають свою тотожність до олігархічної влади і уникають критики існуючої влади - бо мають з цього зиск. Матеріальний та психологічний. Юлія Тимошенко звернула увагу на обезлюдення України - передчасна смерть від бідності та еміграція сильно скоротили чисельність населення. У активних людей немає НІЯКИХ перспектив для власної біографії - ні накопичити на пенсію, ні лікуватися, ні навчити дітей на світовому рівні - усе майже неможливо у перспективі. В'ятровичам це нецікаво. Славити Бандеру ЗАРАЗ безпечно. А як з Лісником? Нігояном? Вже ні? Виїджають КРАЩІ - знижуючи загальну якість людського "поголів'я" - і цьому немає ради. Для тих, хто залишиться в живих - і Гройсман з Порошенком будуть взірцем людського успіху. За принципом: "Де вони - а де ти?". Так що корифеї перейшли до прямого захисту режиму олігархії - вони найбільш небезпечні як тонко діяюча духовна, інтелектуальна отрута. Після них і Голубану з Авакоим та Василем Грицаком вже нічого робити... Чим більше спрацює спецпропаганда, тим менше буде підтримки протестуючих. Зараз революційна хвиля об'єктивно відтермінована - немає сенсу кидатися на амбразуру - щоб населення в черговий раз зрадило героїв? Віногродський та Семенченко вийшли передчасно - масові процеси мають власну історичну логіку...
Останнє: незгоден з ЮВТ: виборами та мирно НІЧОГО не буде - все буде намальоване - адже нікуди буде звернутися і вчасно влада проведе закон Найєма про презумцію правоти поліції, тобто НАШОЇ презумції винуватості. Так що чекаємо суцільний фарс замість виборів. 


Комментарии

Оставить комментарий