<span class=' bold ' >С.О. Про активну меншість та пасивну українську більшість </span>
07 мая 2017

С.О. Про активну меншість та пасивну українську більшість


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Кроки революції: Блокада і референдум. Саакашвілі і Тимошенко" 

http://svetiteni.com.ua/kroki-revolyutsii-blokada-i-referendum-saakashvili-i-timoshenko

Пишу для небагатьох:
Якщо мии говуоримо з більшістю обивателів - ми говоримо про граничні умови та можливості. Якщо з активною меншістю - ми передусім говоримо про стан свідомості та підсвідомості - тобто з власного стану. Адже зі зміною свідомості навколишній світ ЗОВСІИ НЕ ТАКИЙ ЯК ДО ТАКОЇ ЗМІНИ. І у навченої тренованої людини зовсім інші можливості для виживання та достойного життя. Тому до більшості та до меншості - різні методи впливу та діалогу. До активної меншості одразу ставляться як до дорослих людей, які можуть впоратися з усвідомленням власної недосконалості і вони НЕ ображаються. З такими - цікаво і корисно. З рештою - важко психологічно. але я не політик - і мені не вибиратися ні депутатом ні президентом - більшість непотрібна. Тут багато говорять про "еліту" та "елітарність". Але вона починається з того, що про неї ЗАБУВАЮТЬ - і складні речі опановують як прості та зрозумілі - елітарні вони чи ні. 
Активна меншість не моралізує та не витрачає сили на переживання недоліків оточуючого середовища - як ми не реагуємо на погоду чи неочікувані пригоди. 
Якщо я пишу, що зараз немає сенсу аналізувати та переживати за владу з її тарифами чи ще чимось - це так і означає, що "хороший індіанець - це мертвий індіанець". Нам не від неї не потрібно - нам їх самих непотрібно! Тепер уся проблема - не в умовлянні, не переконанні, навіть не вимогах - а в усуненні їх від влади. Або в еміграції. Надто далеко зайшло. Але в останньому випадку нагадую Солженіцина: невільні захисники режиму - ТЕЖ наші супротивники. І вони не зможуть уникнути покарання під гарячу руку - хоча б при втечі. Адже жодної втечі не було, видачі тіла розстріляних не було. 
Саме тому - проблема не у владі, а у власному психологічному бар'єрі - і нічого більше. Саме такий бар'єр і гальмує нашу свідомість та вчинки, які б робили нас вільними від рабства від зовнішніх обставин. Ефект свійської тварини - коня, який слухається людини, хоча сам може себе прогодувати... Ірраціональний страх - на сторожі такого психологічного бар'єру.


Комментарии

Оставить комментарий