<span class=' bold ' >С.О. Привітання-попередження у Новому Році</span>
05 января 2018

С.О. Привітання-попередження у Новому Році


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Як західна бюрократія переможе пострадянську олігархію?" 

http://svetiteni.com.ua/yak-zakhidna-byurokratiya-peremozhe-postradyansku-oligarkhiyu 

Привітання-попередження у Новому Році 
1. НІЯКІ звернення до президента та інших очільників держави не мають значення - ми ДЛЯ НИХ не існуємо як люди, для них важливе навіть не підкорення нас, а наша ВІДСУТНІСТЬ.

2. Уявіть: нас позбавляють права на приватну власність, права на носіння зброї, нам хочуть втелющити закон про непідсудність силових органів щодо приватних громадян. Презумцію правоти силовиків робить беззбройних без власності громадян з презумцією вічною винуватістю перед кожним сержантом поліції.

3. Ніякі судові процеси, навіть Юлії Тимошенко, НІЧОГО не дадуть: вони не вирішать проблеми на нашу користь, а якщо щось вирішать - нічого виконуватися не буде (на нашу користь) - а суддів, які щось "не зрозуміли" - звільнять. (В кращому випадку).

4. Тарифи - засіб витіснити українців з країни, гірших за освітою та вихованню - знову позбавлять права виїджати за кордон, вибирати навіть формально - тобто тут - кубинська модель виживання олігархічного режиму.

5. Щоб зберегти себе, свою владу - ця унікальна влада МУСИТЬ крок за кроком знищувати країну. Користуючись ослабленням громадянського суспільства за рахунок загибелі чи виїзду активної, кращої частини населення. Вимога "імпічменту" замість "відставки" і є виявом слабкості. 
Кожного разу будуть думати: "Ні, це неможливо, це як поганий сон!". 
100 років назад теж так думали.

6. Але нерішучість українського суспільства знекровлює його. І я не знаю - що швидше, визрівання протесту - чи знекровлення ще живої частини суспільства. 
Це я дійсно не знаю - обмаль інформації.


Комментарии

Оставить комментарий