<span class=' bold ' >С.О. Причини деградації політичної еліти</span>
26 марта 2018

С.О. Причини деградації політичної еліти


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Україна. Чому непотрібно виходити на марші?"

http://svetiteni.com.ua/ukraina-chomu-nepotribno-vikhoditi-na-marshi

 

Хто в 2010 році міг подумати, що виграє президентські вибори саме Янукович? Але це відбулося - йому домалювали до голосів пенсіонерів та бюджетників. Пострадянські країни, де не скинули вчасно комуністів - вони успішно утримують владу при кожній зміні облич. Так що моя думка про те, що наступним може бути Савченко чи Ляшко - не фантастика. Путіністи навчилися впливати навіть на західні країни (Трамп, наприклад). Це відбувається під час світового технологічного перевороту, коли мільйони кваліфікоманих працівників раптом бачать, що їх знання та досвід - непотрібні, потрібно переучуватися. 
Але легше знайти вождя, який пообіціяє, що буде, як і раніше. Так що я б не став бути обнадійливим, що Тимошенко може виграти вибори і ці вибори ВИЗНАЮТЬ! 
Олігархія щось буде шукати, щоб дискваліфікувати вибори взагалі, перетворивши на фарс. Чергові аксесуари одягу, "не та " посмішка - та що завгодно! Але ВИЛА Ляшка можут вплинути на деморалізованих співгромадян. Чи може "МІНОМЕТ Савченко" буде в фаворі?

Якщо у світі технологічної революції йде стрімке псування складу політичної еліти - то логічно визнати, така сама деградація політичної правлячої еліти відбувається і в Україні. Десь йде прогрес - у нас від нього лише кашляють. Так от - по лінії деградації складу президентів України (вибраних!) - люмпенізован більшість повинна вибрати якогось відморозка. Логічно це буде воля більшості - ОЛЕГ ЛЯШКО. Його вила ще когось вражають... Ніхто ж не думав, що після ,Майдану буде Порошенко! Тепер - по східній вниз - тільки Ляшку... Надто замулилося міжнародне та національне політичне життя. Хто думав, що виберуть Трампа? Як давно в БІлорусі замість поміркованого Шушкевича - відірваного Лукашенка, замість когось нормального в Росії - кадебіста Путіна. Є загроза вибору ультраправих в Західній Європі... Це - зворотна сторона прогресу в інших сегментах соціального розвитку. В Х1Х та ХХ століттях саме впровадження пари та електрики призвело до комуністичного та фашистського експериментів... Історичний розвиток - надто циклічний та парадоксальний. Отже - після Порошенка - лише революційна диктатура - але НЕ з Ярошем!


Комментарии

Оставить комментарий