<span class=' bold ' >С.О. Правителі України напередодні дня параду</span>
23 августа 2018

С.О. Правителі України напередодні дня параду


Станислав Овчаренко

Див. відео: Що спільного між Порошенком, Путіним та Трампом?

http://svetiteni.com.ua/scho-spilnogo-mizh-poroshenkom-putinim-ta-trampom

 Щодо дня параду 24 серпня. Нічого не змінилося. Хіба що Тетяна Чорновіл прийняла присягу як офіцер-артилерист... перед виборами! Порошенко мовчки здав вже не тільки Донбас, але і ціле Азовське море... 

Ірина Герщенко аж захлиналася не так давно від захвату, що буде святковий парад. 
Я - теж. Але хочу, щоб попереду колони йшли усі 450 чи скільки їх там генералів. Щоб з трибуни перерахували їх нагороди - у кожного та всіх!

Далі - нехай йдуть ветерани війни з добровольцями - адже внутрішній фронт проти своїх забезпечується краще, ніж зовнішній.

Щоб за цими генералами йшли ті, хто має на свєму рахунку вбитих Лісника, Костакова, Білого, Глущенка. Тобто несправедливо - якщо попереду не буде військових прокурорів на чолі з Матіосом, який відзначився боротьбою з педофілами, захищаючись від ворожих тепловізорів!

За ними - герої економічного східного фронту, які налагодили плідну співпрацю з дружнім східним сусідом - Росією. Бажано на транспарантах відзвітуватися про доходи за такі успішні спецоперації. Треба на параді відзвітувати про успіхи продажу української зброї за кордон, особливо якщо за рахунок безприбуткового постачання фронту...

Потрібно відзвітувати про справжні успіхи наших ефективних менеджерів - адже успіхи ж були! І перелічити, скільки дитсадочків відкрив та привітав наш головнокомандуючий - щоб відзвітувати перед дітьми за перемоги на фронті.

І - запросити на парад російського посла, російських торговельних партнерів - адже головне для нас - це мир! 
І поруч з Порошенком мусять сояти наші славні Ахмєтов, Єфремов, Григоришин, Косюк, Ложкін... 
І дати на параді слово Ірині Геращенко, Ірині Луценко зі словами подяки головнокомандуючому за наше щасливе сьогодні!

І - побільше про шатунів, яких вдалося приборкати з минулого параду... Ось Боровика та Саакашвілі позбавили громадянства - шатуни ще ті.

Пообіцяти, що наступним, кого позбвалять громадянства - буде Юлія Тимошенко. 
Бо з нею - весь час суцільні незручності, нервові зриви та відчуття небезпеки. А може з нею як з "Лісником"? Як раз після параду, якщо до нього не впоралися...

Піховшики, Забужки, Пономарі, Портнікови, пояснять - як це було правильно. Вони вміють. Але чому образили Лєщенка та Найєма? Вони ж так старалися - а про них забули... 
Ні - парад - хороша справа!
нижче - 
Текст патріотки Ірини Геращенко:
"Я піду. Я кричатиму до хрипоти, коли йтиме наше військо. Я зітру руки до крові, аплодуючи нашим хлопцям. Я плакатимуть від гордості за українську армію. Я сміятимуся від радості, коли президент вручатиме бойові Прапори героям і нові, такі заслужені військові звання. Я радітиму кожному знайомому ,засмаглому на фронті обличчу. Я щаслива, що на параді будуть наші союзники з ЄС і США - і це більше ніж політичний сигнал, за яким , впевнена, будуть й інші конкретні кроки підтримки. Я роздивлятимуся нову техніку і ще раз переконаюся, як правильно ми голосували за бюджет, збільшивши видатки на армію . Це дає можливість випускати і ремонтувати техніку і зброю. Так, іі дуже чекають на фронті. І під час кожної своєї поїздки на передову розпитуватиму й роздивлятимуся, чи доїхали туди таке потрібне " залізо". 
Це буде парад не паркетних, а справжніх бойових генералів , які в нас нарешті є, справжніх солдатів і офіцерів - воїнів, якими ми пишаємося . І вони мають відчути мільйонну підтримку, заряд любові, бачити захоплені очі украінців, чути міць мільйонів голосів, що кричатимуть " Слава! Слава украінській арміі!" 
Це ще не парад перемоги. Але це парад, який дає всім нам надію, що поразки не буде. Бо в нас є армія".

Так, армія Муженка, Полторака, Борискіна, Хомчака, Назарова,Мікаца та Порошенка.


Комментарии

Оставить комментарий